کد خبر: 1099097 A

حق بیمه تأمین اجتماعی و سرانه درمان فروردین ماه بیش از ۳۹ هزار نفر از بیمه شدگان تأمین اجتماعی صندوق اعتباری هنر واریز شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، حق بیمه تأمین اجتماعی و سرانه درمان فروردین ماه (سهم فرد) بیش از ۳۹ هزار نفر از بیمه شدگان تأمین اجتماعی صندوق اعتباری هنر واریز شد. در متن اطلاعیه صندوق اعتباری هنر آمده است: 

«با تدوام شیوع ویروس کرونا و ادامه روند تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری در سال جاری، مقرر شد صندوق اعتباری هنر در راستای حمایت از اعضای تحت پوشش برای جبران خسارت‌های ناشی از کرونا، حق بیمه سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ اعضایی که تا پایان اسفند ۹۹ دارای قرارداد بیمه فعال بودند را پرداخت نماید. 

بر همین اساس در مرحله اول حق بیمه و سرانه درمان فروردین بیش از ۳۹ هزار نفر از اعضا که از خدمات بیمه تأمین اجتماعی برخوردار هستند به حساب متصل به هنرکارت آن‌ها واریز شد. 

شایان ذکر است برای اعضایی که تاکنون در این سامانه ثبت نام ننمودند این مبلغ به شماره حساب ثبت شده در پروفایل عضویت آن‌ها واریز شده است. 

برابر با اطلاعیه‌های قبلی؛ حق بیمه اردیبهشت و خرداد براساس زمان‌بندی اعلام شده از سوی صندوق به حساب هنرکارت اعضا واریز خواهد شد.»

انتهای پیام/
صندوق اعتباری هنر حق بیمه تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر