کد خبر: 1099062 A

سریال «روزگار جوانی» این روزها در حال تصویربرداری است و تاکنون بیش از ۸۵ درصد از این سریال ضبط شده و تا ۲۰ تیرماه همه سکانس‌های تهران به پایان خواهد رسید.

به گزارش ایلنا، تولید مجموعه تلویزیونی «روزگارجوانی» درگروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما به تهیه‌کنندگی سپهر محمدی وکارگردانی اصغر توسلی از بهمن ماه ۹۹ شروع شده است و قرار است در ۳۰ قسمت روی آنتن برود. 

لوکیشنهای جدید این مجموعه عبارتند از قهوه خانه بین راهی، شرکت، اتاق ملاقات زندان، مسجد و خیریه، تصادف بین جاده ای، آتش سوزی مینی بوس و… که پس از ضبط سکانس‌های مورد نظر عوامل این مجموعه برای ضبط بخش‌های پایانی راهی شمال کشور خواهند شد. 

محسن توکلی ۱۵ قسمت این سریال را تدوین اولیه کرده است و همزمان با ضبط ادامه این مجموعه، قسمت‌های بعدی را نیز روی میز تدوین خواهد برد. 

بیوک میرزایی، آریا توسلی، سعید زارعی، سینا کرمی، امیر مسعود واعظ و عیسی حسینی از جمله بازیگران روزگار جو. انی هستن که با همراهی بازیگران مهمان مثل رسول نجفیان، زهرا داود نژاد، لاله صبوری، سیاوش چراغی پور، محمود رضا قدیریان، سولماز حصاری و فرشته آلوسی داستان این سریال را روایت می‌کنند. 

فصل اول «روزگار جوانی» سال ۱۳۷۷ به تهیه‌کنندگی اصغر توسلی، کارگردانی شاپور قریب و اصغر توسلی و نویسندگی اصغر فرهادی روی آنتن شبکه پنج رفت. همچنین فصل دوم این مجموعه در سال ۱۳۷۸به تهیه‌کنندگی و کارگردانی اصغر توسلی و نویسندگی علی‌اکبر محلوجیان و فرهاد نقدعلی برای این شبکه تولید شد.

انتهای پیام/
اصغر فرهادی رسول نجفیان شبکه پنج سیما بیوک میرزایی سیاوش چراغی پور سپهر محمدی سعید زارعی زهرا داودنژاد اصغر توسلی آریا توسلی لاله صبوری سریال روزگار جوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر