کد خبر: 1099050 A

فیلمبرداری فیلم سینمایی «روشنایی» به نویسندگی و کارگردانی کامشاد کوشان ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، کامشاد کوشان کارگردان ایرانی _امریکایی بعد از ۲۰ سال چندی پیش این فیلم سینمایی را در سکوت خبری جلوی دوربین برده و فیلمبرداری آن همچنان ادامه دارد.  

 کوشان آخرین فیلم سینمایی خود را ۲۰ سال پیش در آمریکا با نام «راز بهشت» Surviving Paradise ساخت و با دریافت پروانه ساخت «روشنایی»، تولید جدیدترین اثر خود را با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی ادامه می‌دهد.  

این کارگردان در سالهای اخیر بیشتر به  نوشتن فیلمنامه‌های متعدد، نگارش و نشر مجموعه داستانهای کوتاهش با عنوان «قصه‌های سانفرانسیسکو» و بازی در آثاری همچون؛ «من و دبورا» ساخته ضیاالدین دری، «نارنجی پوش» ساخته داریوش مهرجویی، مستند/داستانی «همه دانا» ساخته داریوش مهرجویی و «برادرم خسرو» ساخته احسان بیگلری و…  مشغول بوده است.  

کوشان با نگارش فیلمنامه  سینمایی «روشنایی»، نگاه جدیدی به زندگی شهری و مشکلات آن کرده است؛ موضوعی که بعد از ۲۰ سال او را دوباره به ساخت فیلم کشانده است.

انتهای پیام/
داریوش مهرجویی فیلم سینمایی برادرم خسرو ضیاالدین دری قصه‌های سانفرانسیسکو من و دبورا فیلم سینمایی نارنجی پوش مستند/داستانی همه دانا سینمایی روشنایی کامشاد کوشان احسان بیگلری کارگردان ایرانی امریکایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر