کد خبر: 1097545 A

برنامه «ورزشگاه» برای بررسی آخرین حواشی و اتفاقات پیرامون ورزش کشور روی آنتن می‌رود.

به گزارش ایلنا، برنامه «ورزشگاه» با اجرای حافظ کاظم‌زاده چهارشنبه میزبان مهدی علی نژاد معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان است تا آخرین ابهامات در مورد باشگاه استقلال و حواشی پیرامون این تیم در روزهای اخیر را پاسخگو باشد. 

همچنین بررسی آخرین وضعیت تیم‌های اعزامی به المپیک قبل از اعزام و انتخابات فدراسیون‌های ورزشی که این روزها با حاشیه‌های متعددی مواجه شده است از دیگر بخش‌های این برنامه به شمار می‌رود. 

در بخش دیگر این برنامه شما بیننده تحلیل رقابتهای لیگ ملت‌ها والیبال و بررسی عملکرد تیم ملی والیبال کشورمان در این رقابت‌ها باشید. 

بینندگان برنامه «ورزشگاه» و طرفداران فوتبال می‌توانند سوالات و چالش‌های خود را از میهمان حضوری برنامه از طریق فضای مجازی برنامه به نشانی @varzeshgah_tv5 در میان گذاشته تا با نام خودتان در برنامه عنوان شود. 

برنامه ورزشگاه به تهیه‌کنندگی پژمان ماندگاری و با اجرای حافظ کاظم‌زاده چهارشنبه‌ها ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

انتهای پیام/
باشگاه استقلال تیم ملی والیبال مهدی علی نژاد شبکه پنج سیما برنامه ورزشگاه المپیک ژاپن پژمان ماندگاری معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان حواشی استقلال رقابتهای لیگ ملت‌ها والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر