کد خبر: 1097369 A

ارکستر ملی ایران شب موسیقی فیلم را بر صحنه می‌برد و موسیقی فیلم «دلشدگان» به آهنگسازی استاد حسین علیزاده را اجرا می‌کند.

به گزارش ایلنا، در اولین اجرای ارکستر ملّی ایران در سال جدید و در بخش نخست این برنامه، گروه سازهای ایرانی، موسیقی فیلم «دلشدگان» به آهنگسازی استاد حسین علیزاده را اجرا می‌کند. 

در بخش دوّم، ارکستر ملّی ایران با ترکیب کامل نوازندگان، اجرای موسیقی فیلم «مادر» به آهنگسازی و رهبری استاد ارسلان کامکار را به مخاطبان خود تقدیم می‌کند. 

این برنامه که بنا بود در تاریخ ۲۶ خرداد ماه اجرا شود، به‌رغم آمادگی ارکستر، به دلیل محدودیت‌هایی که برای پلت‌فرم‌های پخش آنلاین به وجود آمد، به تاریخ جمعه ۱۱ تیرماه موکول شد. 

با تصمیم شورای هنری ارکستر، به منظور ارایه مطلوب‌تر این اجرا و همچنین نمایش بهتر هنر نوازندگان ارکستر، این کنسرت به شکل «آفلاین» در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. 

بر این اساس، کنسرت شب موسیقی فیلم ارکستر ملی ایران از ساعت ۲۱ روز جمعه ۱۸ تیرماه از طریق سایت اینترنتی بنیاد رودکی به نشانی www. bonyadroudaki. com، اینستاگرام هفدانگ (hafdang) و اینستاگرام بنیاد رودکی (bonyad. roudaki) در دسترس علاقه‌مندان است. 

لازم به ذکر است به دلیل جابه‌جایی برنامه‌ها، اجرای تیرماهِ ارکستر نیز به‌ناگزیر از جدول حذف شده‌است و برنامه‌های ارکستر ملی از روزِ ۱۴ مرداد ماه بر روال عادی خود قرار خواهند داشت.

انتهای پیام/
وزارت ارشاد بنیاد رودکی دفتر موسیقی ارکستر ملی ایران شب موسیقی فیلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر