کد خبر: 1096482 A

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کتاب‌هایی از جنس خیال و واقعیت را برای رده سنی +۷ و+۹ منتشر کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عروسکم گم شده، پشره‌ها، پشت دریاها کجاست؟، پنبه دونه و ماه توتوهای شب برفی از جمله کتاب‌هایی هستند که انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای رده سنی +۷ و+۹ منتشر کرده است.

کتاب «عروسکم گم شده»

کتاب «عروسکم گم شده» به نویسندگی بهناز ضرابی‌زاده با تصویرگری فروغ یعقوبی با قیمت ۱۶هزار تومان توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده، قصه دختربچه‌ای است که هنگامِ بازی در پارک، یک لنگه جوراب سفید عروسکی را پیدا می‌کند و در ذهن خود برای آن داستان می‌سازد.

انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این کتاب را در گروه داستان‌های فارسی با قطع رحلی در ۳۲ صفحه تمام‌رنگی، برای گروه سنی نوخوان (۷+) منتشر کرده است.

کتاب «پشره‌ها»

کتاب پشره‌ها از مجموعه عروسک‌های فرزانه بابایی از دیگر کتاب‌هایی است که انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برای رده سنی +۹ سال منتشر کرده است.

عروسک‌های کتاب، موجودات خیالی هستند که به وسیله دانه‌ها، هسته‌ها و دیگر اجزا خشک موجود در طبیعت، شخصیت‌پردازی شده‌اند. این کتاب تاکید دارد که می‌توان با دقت بیشتر به اطرافمان، نگاهی خلاقانه داشت و جور دیگری به آنچه در اطرافمان می‌بینیم نگاه کنیم.

کتاب «پشت دریاها کجاست؟»

کتاب پشت دریاها کجاست؟ نیز در بردارنده سروده‌های مریم زرنشان است که گلریز گرگانی تصویگری آن را انجام داده. این کتاب برای رده سنی +۹ سال نوشته شده و بیشتر اشعار این کتاب درباره نیایش و دوستی با حیوانات است. علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را با قیمت ۱۵ هزار تومان تهیه کنند.

کتاب «پنبه‌دونه و ماه‌توتوهای شبِ برفی»

کتاب پنبه دونه و ماه توتوهای شب برفی به نویسندگی مریا یزدانی و تصویرگری غزل فتح‌الهی نیز از دیگر کتاب‌هایی است که از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ رسید.

داستان این کتاب قصه خرگوش کوچولویی به‌نام «پنبه‌دونه» است که در یک شب برفی در جنگل گم می‌شود، مادر «پنبه‌دونه» و دیگر خرگوش‌ها نگرانند و برای سلامتی او دست به دعا برمی‌دارند و ادامه‌ی داستان….

قیمت این کتاب ۱۳هزار تومان است.

انتهای پیام/
کتاب کودک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر