کد خبر: 1096004 A

روز گذشته با حضور«قادر آشنا» مدیر کل هنر‌های نمایشی از زحمات «محسن حسن‌زاده» مدیر روابط عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی تقدیر شد.

به گزارش ایلنا، در این مراسم که با حضور مدیر کل هنر‌های نمایشی، تعدادی از مدیران اداره کل و همکاران روابط عمومی برگزار شد، از مدیر روابط عمومی این اداره کل به واسطه سه سال حضور در این مسئولیت تقدیر شد.

در این مراسم قادر آشنا مدیرکل هنر‌های نمایشی ضمن تشکر از فعالیت‌های سه ساله مدیر روابط‌عمومی خطاب به محسن حسن‌زاده گفت: متاسفانه شرایط اداری به گونه‌ای رقم خورد که نتوانستیم از حضور دلسوزانه شما استفاده کنیم.

وی در همین رابطه افزود: مسئولیت روابط‌عمومی کار سنگینی است و نیاز به تلاش تمام وقت دارد من از سال ۱۳۹۲‌ایشان را می‌شناسم و از آن زمان هم ارتباط مستمری داشتیم و در دوره مدیریت اخیرهم با دغدغه و پیگیری بیشتری کار در حوزه روابط‌عمومی پیگیری می‌شد.

مدیرکل هنر‌های نمایشی در پایان با ذکر حدیثی از‌ امیرالمومنین (ع) گفت: این سعادت بزرگی است که در پایان این رفت‌وآمد‌ها و مسئولیت‌ها دوستی‌ها تداوم پیدا کرده و ذکر خیر از انسان باقی بماند.

دراین مراسم حسن‌زاده نیز ضمن تقدیر از حسن اعتماد مدیرکل هنر‌های نمایشی و تشکر از همکاران خود در اداره‌کل در مدت مسئولیت گفت: خدمت در این موقعیت افتخار بزرگی بود و‌امیدوارم در این مسیر و در آینده همچنان بتوان از تمام ظرفیت‌های این حوزه برای خدمت به هنرمندان تئاتر و معرفی توانایی‌های مجموعه استفاده کرد.

در پایان نیز با اهدای لوح تقدیر از زحمات محسن حسن‌زاده تقدیر شد.

انتهای پیام/
محسن حسن‌زاده روابط عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر