کد خبر: 1095703 A

اولین قست از فصل سوم برنامه تلویزیونی «چراغ» با محوریت کارکردهای عفاف و حجاب یکشنبه ۶ تیرماه ساعت ۲۱:۱۵ از شبکه پنج روی آنتن می‌رود.

به گزارش ایلنا، فصل اول و دوم برنامه تلویزیونی «چراغ» در ۸۴ قسمت به روایت فعالیت موثر فعالان عفاف و حجاب از سراسر کشور پرداخت اما در فصل سوم قرار است به موضوعاتی همچون رعایت حجاب و حریم بین زن و مرد، مضرات و آسیب های‌عدم رعایت حجاب و حریم بین زن و مرد توسط کارشناسان برنامه پرداخته شود و به سوالات مخاطبان نیز پاسخ داده خواهد شد. 

از تفاوت‌های دیگر فصل سوم با فصلهای قبلی برنامه این است که هر هفته یک چالش و سوال ۲ یا ۳ گزینه‌ای مطرح می‌شود که به صورت نظرسنجی از مخاطبان برنامه نیز پرسیده می‌شود. 

در این فصل از مشاوران خانواده، وکلای دادگستری، مددکاران اجتماعی و اساتید دانشگاه بعنوان کارشناس برنامه دعوت می‌شود تا مهمان حضوری برنامه باشند. 

برنامه تلویزیونی «چراغ» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج به تهیه‌کنندگی مصطفی هیودی و اجرای المیرا سماواتی و با سردبیری محمد حسن زمان وزیری تولید شده است و نعیمه اسلاملو نویسندگی این برنامه را بر عهده دارد. 

این برنامه در ۵۲ قسمت ۴۰ دقیقه ای، یکشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت ۲۱:۱۵ پخش و تکرار آن دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۰:۱۵تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد.

انتهای پیام/
اساتید دانشگاه مددکاران اجتماعی شبکه پنج وکلای دادگستری مشاوران خانواده برنامه تلویزیونی چراغ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر