کد خبر: 1094289 A

برنامه «گل یا پوچ» روز پنجشنبه سوم تیر ماه با پرداختن به موضوع رهایی از اعتیاد روی آنتن رادیو می‌رود.

به گزارش ایلنا، برنامه «گل یا پوچ» روزهای پنجشنبه ساعت ۱۲ روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود. در این برنامه، نگاه تازه‌ای به مقوله اعتیاد شده است. فاطمه بی‌تقصیر، تهیه کننده برنامه در این باره می‌گوید: ما به جای اینکه معتاد را به عنوان متهم نگاه کنیم از منظری بالاتر نگاه می‌کنیم تا همه جوانب آسیب‌های این معضل را با حضور کارشناسان برنامه مورد توجه قرار بدهیم. 

وی ادامه داد: گرچه موضوع خاص است، اما ما با حضور کارشناسان برنامه در اتاق فکر همیشه به این موضوع تاکید می‌کنیم که باید زبان برنامه عام باشد تا اگر شنونده برنامه یک نوجوان هم بود برنامه برایش داده‌ای داشته باشد. برنامه گل یا پوچ زنگ هشدار برای خانواده هاست و سعی می‌کنیم مهارت لازم را در این باره به آن‌ها آموزش بدهیم. 

آیتم‌های این برنامه شامل مثبت ۱۸، به من بگو چرا، تا رهایی و… است. موضوع پنجشنبه این هفته سوم تیر ماه این است که خواستم دوا کنم خودم درد شدم. این موضوع با حضور دکتر کامبیز محسنی درمانگر حوزه اعتیاد پخش می‌شود. سردبیر و مشاور برنامه میلاد صفویان و دکتر علی سلجوقیان هم کارشناس مجری برنامه است. مهدی رستم‌پور صدابردار و مهدی پیمانی هماهنگی برنامه هستند.

 

انتهای پیام/
رادیو سلامت دکتر کامبیز محسنی درمانگر حوزه اعتیاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر