کد خبر: 1094105 A

با آهنگسازی آریا عظیمی نژاد؛

رضا صادقی به عنوان خواننده تیتراژ و آریا عظیمی نژاد به عنوان آهنگساز سریال «دودکش ۲» معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، در فاصله چند روز مانده تا آغاز پخش سریال تلویزیونی «دودکش ۲»  به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی، رضا صادقی به عنوان خواننده تیتراژ سریال معرفی شد. 

صادقی که خوانندگی تیتراژ فصل اول «دودکش» را هم بر عهده داشت، ترانه فصل دوم را با آهنگسازی آریا عظیمی نژاد می‌خواند. 

هومن برق نورد، امیرحسین رستمی، سیما تیرانداز، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی و الهام اخوان و (با حضور) بهنام تشکر و (بازیگران  خردسال) حسین شهبازی، مهنا سیدی، هانا عباسی گروه بازیگران «دودکش ۲»  را تشکیل می‌دهند. 

در خلاصه داستان سریال آمده است: «خانواده فیروز مشتاق که بی‌قیف و قپی به سفری رفته اند، در راه بازگشت به تهران با دختری همسفر می‌شوند که از نظر بهروز، «نیمه گمشده» قلمداد می‌شود و به ضرس قاطع، شروعی برای فرو رفتن خانواده در آمپاس است! بماند که با آنچه از نصرت و شرایط جدیدش مشهود به نظر می‌رسد، بستر قمپزش گسترده‌تر از قبل شده است و با عقبه‌ای که از آنان سراغ داریم، ماجراهایی آغاز می‌شوند که بی‌هیچ شائبه‌ای در زندگی همه و بویژه کسانی که پا به قالیشویی می‌گذارند، تاثیرگذار هستند! ». 

نخستین فصل این سریال در ماه رمضان سال ۱۳۹۲ روی آنتن شبکه یک رفت و از پربازدیدترین سریال‌های تلویزیون بود.

انتهای پیام/
نگار عابدی بهنام تشکر سیما تیرانداز هومن برق نورد زینب تقوایی رضا صادقی آریا عظیمی نژاد برزو نیک نژاد امیرحسین رستمی الهام اخوان سریال دودکش ۲ محمدرضا شیرخانلو یاس نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر