کد خبر: 1093577 A

همزمان با اکران فیلم «مراسم تدفین کلاغ‌ها» ساخته ناصر قهرمانی، از پوستر این اثر سینمایی رونمایی شد.

به گزارش ایلنا، پوستر فیلم «مراسم تدفین کلاغ‌ها» که در سینماهای «هنروتجربه» روی پرده است، توسط مهدی مرادی طراحی و اجرا شده است. 

ناصر قهرمانی کارگردان «مراسم تدفین کلاغ‌ها» درباره فرمی که برای ساخت این اثر انتخاب کرده است، می‌گوید: زمانی که این فیلم را می‌ساختم تمایلی به سینمای داستان‌گو نداشتم، بیشتر به دنبال فرمی می‌گشتم که جدا از چارچوب‌های دست‌وپاگیر و اغلب کلیشه‌ای مرسوم مخاطب را به آنچه در ذهنم می‌گذرد بدون سرعت‌گیر برسانم! … داستان این فیلم مانند پازلی است که با گذشت زمان در ذهن تماشاگر شکل می‌گیرد. 

در خلاصه داستان این فیلم ۷۲ دقیقه‌ای آمده است: «زنی که یک‌بار می‌میرد… زنی که صدبار می‌میرد… زنی که هزاربار می‌میرد…» 

محمود نظرعلیان، ثمین ولی‌زاده، علی رضایی‌راد، رها پوررحمتی، سروش تختی، میلاد صالحی، سینا خلیلی و یزدان حسنی نقش‌آفرینان «مراسم تدفین کلاغ‌ها» هستند. 

قهرمانی ساخت فیلم‌های «به وقت رهایی»، «پیگ کاسو»، «شبِ دارکوب»، مستندهای «آن شب بارانی»، «نهنگی در تنگ»، «آشیقلار» و بیش از پانزده فیلم کوتاه و نیمه بلند و مستند دیگر را در کارنامه خود دارد.

 

انتهای پیام/
ناصر قهرمانی پوستر فیلم مراسم تدفین کلاغ‌ها سینماهای هنروتجربه محمود نظرعلیان ثمین ولی‌زاده علی رضایی‌راد رها پوررحمتی سروش تختی میلاد صالحی سینا خلیلی یزدان حسنی فیلم‌ به وقت رهایی فیلم پیگ کاسو فیلم سینمایی شبِ دارکوب مستند آن شب بارانی مستند نهنگی در تنگ مستند آشیقلار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر