کد خبر: 1093200 A

مدیر عمارت نوفل‌لوشاتو از هک شدن حساب اینستاگرامی این مجموعه نمایشی در فردای انتخابات ریاست‌جمهوری خبر داد.

مدیر عمارت نوفل‌لوشاتو از هک شدن صفحه اینستاگرامی این مجموعه نمایشی خبر داد و گفت: روز شنبه ۲۹ خرداد و تنها یک روز پس از پیروزی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری، صفحه اینستاگرامی نوفل‌لوشاتو همراه صفحه کافه این مجموعه، هک شد و عبارتی با عنوان «درود بر آیت‌ا... رئیسی» در آن درج شد. البته پس از چند ساعت این عبارت حذف شد.

داود نامور یادآور شد: در دوره تبلیغات انتخاباتی؛ چندین بار از سوی کاندیداهای جناح‌های مختلف درخواست شده بود که این مجموعه را در اختیار ستادهای انتخاباتی قرار دهیم که هر بار و درخواست تمامی کاندیداها را رد کرده بودیم. به دلیل اینکه نوفل‌‌لوشاتو مجموعه‌ای هنری و غیرسیاسی است که در عین حال به گروه‌ها و هنرمندانی که قراردادهایی برای اجرا داشتند نیز تعهد داشتیم.

او با بیان اینکه این مساله را با رابطان ستاد تبلیغاتی آیت‌الله رئیسی در میان گذاشته و احتمال اینکه این اتفاق از سوی برخی اعضای وابسته به این ستاد و اقدامی تلافی‌جویانه باشد را رد کرده‌اند، تصریح کرد: صبح امروز (دوشنبه ۳۱ خرداد) از طریق پلیس فتا شکایت خود را برای پیگیری موضوع ثبت کرده‌ایم که امیدوارم بتوانیم به نتیجه برسیم.

مدیر عمارت نوفل‌لوشاتو یادآور شد: اتفاق بدی است که فضای فرهنگی و هنری را به صحنه جدال‌های سیاسی تبدیل کنند و فکر می‌کنم کسی که این کار را انجام داده حرفه‌ای نبوده است و گویا از اسم آقای سوءرئیسی استفاده کرده تا ذهن‌ها به این سمت برود.

نامور همچنین خاطرنشان کرد: به‌زودی صفحات جدیدی در اینستاگرام برای عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو راه‌اندازی می‌شود که امیدوارم هنرمندان تئاتر مانند همیشه کمک‌رسان و حامی ما در تبلیغات فضای مجازی اجراهای این مجموعه نمایشی باشند.

عمارت نوفل‌لوشاتو

انتهای پیام/
اینستاگرام ابراهیم رئیسی عمارت نوفل‌لوشاتو درود بر آیت‌ا... رئیسی هک حساب اینستاگرام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر