کد خبر: 1093146 A

مراسم اختتامیه مسابقه «لحظه دیدار» روز گذشته سی‌ام خرداد‌ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن سرای حضور فرهنگسرای «اخلاق» برگزار شد.

به گزارش ایلنا، آیین اختتامیه مسابقه «لحظه دیدار» ویژه عکاسی از اماکن متبرکه سی‌ام خرداد ماه ساعت ۱۰ تا ۱۱ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن سرای حضور فرهنگسرای اخلاق برگزار شد. 

در این مراسم که جمعی محدود از هنرمندان و عکاسان شرکت‌کننده در مسابقه حضور داشتند، مهناز انصاف‌پور کارشناس هنری و دبیر اجرایی مسابقه، گزارشی از روند برگزاری و تجمیع و داوری آثار، ارائه داد. 

به گفته وی، در طول ماه خرداد ماه سالجاری، تعداد ۱۵۶ اثر از هنرمندان در موضوعات گنبد، گلدسته، معماری، صحن و زیارتگاه‌ها به دبیر خانه مسابقه واصل شد و هیات داوران به سرپرستی سعید فداییان آثار واصله را بر اساس شاخصه‌های ارتباط موضوع با اثر، کیفیت و وضوح و ترکیب‌بندی آثار، ارزیابی و سه اثر برتر را انتخاب کردند. 

پس از قرائت بیانیه هیات داوران توسط سعید فداییان، سه نفر برگزیده به شرح زیر، هدایای نقدی به همراه لوح تقدیر مدیریت فرهنگی وهنری منطقه چهاردره را دریافت نمودند: 

کوروش کحال، نفر اول شامل پنج میلیون ریال جایزه نقدی

بنت الهدی زعیمی، نفر دوم شامل سه میلیون ریال جایزه نقدی 

سارا سرابیان نژاد، نفر سوم شامل سه میلیون ریال جایزه نقدی

این خبر ادامه می‌دهد: نگارخانه کلک خیال، آثار شرکت کنندگان و برگزیدگان مسابقه در قالب تولید فضای مجازی (فتوکلیپ) در صفحه مجازی نگارخانه کلک خیال به نشانیkelkkhial. gallery @ وصفحه آپارات به نشانی https://www.aparat.com/kelkekhial.gallery بارگذاری می‌کند. 

نگارخانه کلک خیال در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، جنب بوستان گلزار، طبقه دوم فرهنگ‌سرای اخلاق واقع است.

انتهای پیام/
برگزیدگان اختتامیه فرهنگسرای اخلاق مسابقه عکاسی لحظه دیدار اماکن متبرکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر