کد خبر: 1089456 A

جلد هشتم از مجموعه «چگونه می‌نویسم» شامل ۷ روش از ۷ سفرنامه‌نویس معاصر به زودی منتشر می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جلد هشتم از مجموعه «چگونه می‌نویسم» شامل ۷ روش از ۷ سفرنامه‌نویس معاصر از سوی انتشارات کتاب خورشید، به زودی روانه بازار کتاب می‌شود.

کتاب‌های «چگونه می‌نویسم» حاصل بیش از یک دهه کار کاظم رهبر، روزنامه‌نگار صاحب قلم است که برای تهیه این مجموعه، از گفتگو با نویسندگان برجسته تا ترجمه و گردآوری مطالب کاربردی در حوزه‌های مختلف نوشتن اقدام کرده است.

این مجموعه شامل آثاری از عیسی امیدوار، محمود زندمقدم، منصور ضابطیان، رضا امیرخانی، مهدی حجوانی، دیوید فارلی و دان جورج است.

پیش از این، مجموعه دوازده جلدی «چگونه می‌نویسم» شامل ۱۲ روش از ۱۲ زندگی‌نامه‌های نویسندگان معاصر زیر نظر کاظم رهبر منتشر شده بود.

این مجموعه با آثاری از نویسندگانی مانند مسعود بهنود، عباس عبدی، احمد محمود، جواد مجابی، محمود دولت‌آبادی، پری صابری، اسماعیل خلج، محمد چرم‌شیر، بهروز غریب‌پور، خسرو سینایی، منوچهر طیاب، حسن کامشاد، سیروس علی‌نژاد، احمد زیدآبادی، فریبا خانی و... است که هر یک تجربه‌های ویژه خود را از نوشتن در حوزه‌های روزنامه‌نگاری، داستان‌نویسی، نمایشنامه‌نویسی، فیلم‌نامه‌نویسی، نویسندگی خلاق و زندگی‌نامه‌نویسی بیان می‌کنند.

انتهای پیام/
چگونه می‌نویسم انتشارات کتاب خورشید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر