کد خبر: 1089450 A

نشست مجازی بررسی مشکلات هنرمندان حوزه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان برگزار شد.

به‌ گزارش ایلنا، طاها طلایی (مدیر روابط‌ عمومی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی البرز) گفت: نشست مجازی بررسی مشکلات هنرمندان حوزه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان برگزار شد.

طلایی ضمن اعلام این خبر، بیان کرد: به مناسبت هفته صنایع‌دستی و با توجه به شرایط و محدودیت‌های بهداشتی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز به همراه سرپرست معاونت مربوطه به صورت تلفنی و در فضای مجازی پاسخگوی سؤالات هنرمندان بودند.

مدیر روابط‌ عمومی اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی البرز عنوان کرد: جمعی از هنرمندان و فعالان حوزه صنایع‌دستی و هنرهای صنایع‌دستی به بیان مشکلات و موانع پیش‌رو در حوزه تهیه مواد اولیه، تولید، فروش و بازاریابی محصولات تولیدی پرداختند.

او در ادامه افزود: مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نیز از نزدیک در جریان جزئیات و دغدغه‌های هنرمندان این عرصه قرار گرفت و دستورات لازم مبنی بر رسیدگی هر چه سریع‌تر به مباحث مطروحه را صادر کرد.

طلایی در پایان تصریح کرد: مقرر شد به همت سرپرست معاونت صنایع‌دستی البرز این قبیل نشست‌ها در راستای هم‌اندیشی و هم‌فکری به منظور رفع موانع و حمایت از هنرمندان تداوم داشته باشد و با بهبود شرایط به شکل حضوری نیز برگزار شود.

انتهای پیام/
استان البرز نشست مجازی اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر