کد خبر: 1089439 A

استاندار آذربایجان شرقی از افتتاح چهار پروژه مهم گردشگری و فرهنگی به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان در استان با حضور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا پورمحمدی (استاندار آذربایجان شرقی) روز یکشنبه ۲۳ خردادماه، در حاشیه جلسه مجمع نمایندگان استان با وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی از افتتاح چهار پروژه مهم گردشگری و فرهنگی به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان در استان با حضور وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خبر داد. 

 پورمحمدی  گفت: در استان طی سال‌های اخیر بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حوزه زیرساخت‌های گردشگری و صنایع‌دستی شده که بخشی از آن‌ها آماده بهره‌برداری است.

استاندار آذربایجان شرقی به تبیین برنامه‌های سفر وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به تبریز پرداخت و افزود: در سفر دو روزه دکتر مونسان چهار پروژه سرمایه‌گذاری به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

او در بخشی از سخنان خود به بهره‌برداری هتل بوتیک ارسی در تبریز اشاره کرد و گفت: این مجموعه‌های اقامتی از جمله مراکزی هستند که در سال‌های اخیر، مورد استقبال گسترده گردشگران خارجی و مسافران داخلی قرار گرفته است.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه اظهار کرد: بوتیک هتل‌ها به دلیل فضای آرام، خلوت و دلنشینی که دارند، یکی از بهترین مراکز اقامتی در دوره کرونا محسوب می‌شوند.

پورمحمدی ادامه داد: عملیات اجرایی و احداث دو مورد بوتیک هتل دیگر در تبریز در حال انجام است که تا پایان امسال مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/
اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی افتتاح چهار پروژه گردشگری و فرهنگی با حضور وزیر میراث فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر