کد خبر: 1088128 A

منتخب فیلم‌های جواد عزتی این هفته از شبکه نمایش پخش می‌شود.

به گزارش ایلنا، در هفته پیش رو، شبکه نمایش فیلم‌های جواد عزتی»را در بخش صحنه گران (مرور آثار) و فیلم‌های با موضوع انگیزشی را به روی آنتن خواهد برد.

فیلم‌های این هفته شبکه نمایش به تفکیک ساعت پخش بدین صورت خواهد بود: 

ساعت ۱۳: 

فیلم و تله فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲۲ تا جمعه ۲۸ خرداد به ترتیب: «بازی دو نفره»، «سایه پدر»، «پسر ارشد من»، «شوق هنگام»، «سجل»، «باجناق ها»، «خانه‌ای کنار ابرها» می‌باشد. 

ساعت ۱۹: 

فیلم‌های امید بخش و انگیزشی، موضوعی است که این هفته شبکه نمایش به آن می‌پردازد و به ترتیب در طول هفته این عناوین پخش خواهند شد: «مریم و میتل»، «بهترین بازی دنیا»، «مناظره»، «در جستجوی خوشبختی»، «میلیونر زاغه نشین»، «کارآموز»، «ادی عقاب آسمان ها». 

ساعت ۲۱: 

جواد عزتی، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد ۱۳۶۰ است. وی تاکنون سه بار نامزد دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر بوده و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشن حافظ برای بازی در فیلم ماجرای نیمروز  است. 

منتخب فیلم‌های این بازیگر محبوب و شناخته شده ایرانی این هفته از شبکه نمایش بدین ترتیب پخش می‌شوند: «فرشته‌ها با هم می‌آیند»، «وقت بزرگ شدنه»، «تنگه ابوقریب»، «طلا و مس»، «تگرگ و آفتاب»، «آینه بغل» و «زاپاس». 

ساعت ۲۳: 

فیلم‌های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که فیلم‌های جذاب این شبکه را شامل می‌شود این هفته از شنبه تا جمعه بدین صورت خواهد بود: «زندگی وسلی دیدز»، «سر به مهر»، «هتل نقاب پوشان»، «تیم امنیت»، «تصویر ذهنی»، «شجاع دل»، «وقتی آن‌ها ما را می‌بینند». 

ساعت ۱ بامداد: 

سینما کلاسیک شبکه نمایش که به مرور آثار برجسته سینمای کلاسیک جهان می‌پردازد هفته پیش رو بدین ترتیب خواهد بود: «تخت خواب سحر آمیز»، «روزی که زمین از حرکت ایستاد»، «آماتور»، «راز سوم»، «دنیای آپو»، «مردم معمولی»، «دی دی کارشناس می‌شود».

 

جواد عزتی شبکه نمایش «مریم و میتل» «فرشته‌ها با هم می‌آیند»، «وقت بزرگ شدنه»، «تنگه ابوقریب»، «طلا و مس» «تگرگ و آفتاب» «آینه بغل» «زاپاس».
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر