کد خبر: 1086839 A

مدیر رادیو سلامت با اشاره به برگزاری پویش #با ماسک رای میدهیم تاکید کرد: در زیست کرونا مسئولیت اجتماعی را در خصوص انتخابات حداکثری انجام خواهیم داد.

به گزارش ایلنا، دکتر صدیقه اعتمادسعید، مدیر رادیو سلامت درباره برگزاری پویش #با ماسک رای می‌دهیم در رادیو سلامت گفت: حقی که در همه جوامع و مکاتب بشری به عنوان فضیلت و ارزش شناخته می‌شود و با عناوینی همچون «حق انتخابگری»، «حق مشارکت در تعیین سرنوشت» و… شناخته می‌شود، از ویژگی‌های این حق این است که صاحب حق باید از آن دفاع کرده و در پی احقاق و عملی ساختن و یا به اصطلاحی علمی‌تر «استیفا» آن باشد یعنی باید تمام حق خود را مطالبه کند، بر این اساس مشارکت در انتخابات گامی در راستای مطالبه و دفاع از حق مسلمی است که هر ایرانی دارد و به همین دلیل برای مشارکت در انتخابات ضرورتی وجود دارد که باعث می‌شود ضمن حفظ سلامتی در سرنوشت کشور مشارکت فعال داشته باشیم. مسلماً مردم باید تصمیم بزرگی بگیرند و سرنوشت‌شان را تعیین کنند. حال ممکن است به خاطر کرونا نگرانی‌هایی داشته باشند که ما با راه اندازی پویش #با ماسک رای میدهیم و پخش برنامه‌هایی مرتبط با این موضوع تلاش داریم پاسخگوی نگرانی‌های مردم در این باره باشیم. 

وی ادامه می‌دهد: مردم می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پای صندوق‌های رای حاضر شوند و بدون آنکه سلامتی‌شان به خطر بیفتد در این تصمیم بزرگ کشوری، مشارکت گسترده داشته باشند. رادیو سلامت هم به عنوان یک مرجع صحیح در این حوزه همراه و همگام با مردم حضور دارد. ضمن اینکه دوستان علاقه‌مند می‌توانند مثل گذشته که رادیو سلامت را در برپایی پویش‌های متفاوت همراهی کرده بودند، باری دیگر تعامل خوبی برقرار کنند و با پیوستن به این پویش، عکس‌هایی مرتبط را به شماره ۰۹۰۵۳۹۷۵۷۴۰ ارسال کنند. 

مدیر رادیو سلامت عنوان کرد: در پویش‌های گذشته شاهد ذوق هنری و خلاقیت‌های مردمی بودیم و امیدواریم در این پویش هم با عکس‌های خلاقانه ما را در این امر همراهی کنند. حتی پیشنهادهایشان را می‌توانند برایمان پیامک کنند. همچنین ویژه برنامه رادیو سلامت در ایام انتخابات با نام «در مسیر انتخاب» پخش می‌شود که از تولیدات گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت است که در قالب آیتم‌های متنوع به دستاوردهای ۴۰ساله نظام سلامت می‌پردازد. شنوندگان با شنیدن این برنامه می‌توانند با ایده آل‌های یک نظام سلامت مطلوب اَشنا شوند. ایده آل‌هایی که انتظار داریم رییس جمهور آینده برای تحقق آن‌ها برنامه ریزی و تلاش کند. 

پویش #با ماسک رای می‌دهیم به همت گروه فضای مجازی رادیو سلامت برگزار می‌شود.

 

رادیو سلامت دکتر صدیقه اعتمادسعید با ماسک رای می‌دهیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر