کد خبر: 1086539 A

رسانه مستقل «دیده‌بان موسیقی ایران» قرار است از هفدهم خردادماه با حضور هنرمندان مطرح، سلسله برنامه «صدسال با استاد جلیل شهناز» را به صورت مجازی و آنلاین برگزار کند.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، رسانه دیده‌بان موسیقی ایران قرار است به مناسبت صد سالگی زنده‌یاد جلیل شهناز (نوازنده صاحب سبک تار) سلسله برنامه‌هایی را در قالب رویدادهایی مجازی برگزار کند. 

برنامه «صدسال با استاد جلیل شهناز» مجموعه گفتگوهایی با هنرمندان و اساتید عرصه موسیقی است. این برنامه از هفدهم تا بیست و هشتم خردادماه برگزار می‌شود و داریوش طلایی، هوشنگ فراهانی، کیوان ساکت، فرخ مظهری، محسن نفر، بهمن کاظمی، علیرضا میرعلی نقی، حمید متبسم، داود آزاد، هنرمندانی هستند که طی حضور در برنامه، درباره شخصیت و سبک و شیوه نوازندگی زنده‌یاد جلیل شهناز صحبت می‌کنند. 

همچنین در دهمین شب از این رویداد موسیقایی قرار است تعدادی از هنرمندان جوان‌تر قطعاتی به شیوه نوازندگی استاد شهناز اجرا و صبط کنند تا در صفحه دیدبان موسیقی ایران به مناسبت اختتامیه این برنامه منتشر شود که علاقمندان می‌توانند با مراجعه به صفحه‌ی اینستاگرام دیدبان در جریان تاریخ و ترتیب این برنامه قرار بگیرند. 

جدول مجموعه برنامه‌های «دیدبان موسیقی ایران» به مناسبت صدسالگی استاد جلیل شهناز به قرار ذیل است؛ 

دوشنبه، ۱۷ خردادماه: داریوش طلایی

سه‌شنبه، ۱۸ خردادماه: هوشنگ فراهانی

چهارشنبه، ۱۹ خردادماه: کیوان ساکت

پنج‌شنبه، ۲۰ خردادماه: فرخ مظهری

جمعه، ۲۱ خردادماه: محسن نفر

دوشنبه، ۲۴ خردادماه: بهمن کاظمی

سه‌شنبه، ۲۵ خردادماه: علیرضا میرعلی‌نقی

چهارشنبه، ۲۶ خردادماه: حمید متبسم

پنج‌شنبه، ۲۷ خردادماه: داود آزاد

جمعه، ۲۸ خردادماه: اجراهایی به یاد و شیوه استاد جلیل شهناز.

ایران جدول موسیقی اینستاگرام داریوش طلایی کیوان ساکت آنلاین حمید متبسم جلیل شهناز استاد جلیل شهناز داود آزاد برنامه مجازی کلاب هاوس محسن نفر دیده‌بان موسیقی ایران برنامه صدسال با استاد جلیل شهناز هوشنگ فراهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر