کد خبر: 1085485 A

با ضبط برنامه ۴ نامزد ریاست جمهوری

درچهار روز گذشته تاکنون، برنامه‌های ویژه استان‌ها با حضور چهار نفر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ضبط شده و تولید برنامه برای دیگر استان‌ها و با حضور سه نامزد دیگر ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، در این دوره از انتخابات به دلیل شرایط ویژه کشور به دلیل شیوع بیماری و برای پرهیز از برگزاری تجمعات تبلیغاتی معطوف به مصوبات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، رسانه ملی برای نخستین بار اقدام به تولید و پخش برنامه‌های تبلیغاتی هفت نامزد احراز صلاحیت شده در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از شبکه‌های استانی کرده است. 

اقدام معاونت امور استان‌ها در این زمینه، ضبط برنامه «ایران سرای من - گفت‌وگو با دوربین» با حضور هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری با محوریت هر یک از ۳۰ استان کشور است. 

به این ترتیب هفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری، هر یک ۳۰ برنامه ۳۰ دقیقه‌ای برای ۳۰ استان خواهند داشت که از شبکه‌های تلویزیونی استانی طبق برنامه تنظیمی و مصوب پخش خواهد شد. 

ضبط این برنامه‌ها به طور متمرکز در استودیوهای سازمان صدا و سیما در تهران صورت می‌گیرد و طبق جدول زمان‌بندی بر اساس قرعه‌کشی صورت گرفته، از ۱۷ خردادماه روی آنتن شبکه‌های استانی می‌رود. 

تاکنون ضبط برنامه طی چهار روز با حضور آقایان همتی، قاضی‌زاده هاشمی، زاکانی و رضایی به انجام رسیده است. 

برنامه گفت‌وگومحور آقای عبدالناصر همتی برای استان‌های بوشهر و مازندران، آقای علیرضا زاکانی برای استان‌های خراسان رضوی، آقای امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی برای استان‌های اصفهان، خراسان شمالی، قزوین، گیلان، البرز، هرمزگان، قم، لرستان و و آقای محسن رضایی برای استان‌های آذربایجان غربی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان ضبط شده است.

محسن رضایی مهرعلیزاده قاضی زاده هاشمی عبدالناصر همتی همتی رییس بانک مرکزی شبکه های استانی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما انتخابات خرداد ۱۴۰۰ زاکانی کاندیدای پوششی زاکانی کاندیدای انتخابات برنامه های تلویزیونی کاندیداها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر