کد خبر: 1085019 A

تهیه کننده ویژه برنامه «سفر کرده» با اعلام این خبر گفت: در این برنامه سعی شده است نگاه جدید و نو به موضوع رحلت حضرت امام (ره) داشته باشیم، از این رو به سراغ آزادگان سرافراز رفته و در خصوص نحوه آگاهی از رحلت امام (ره) و شیوه عزاداری در اسارت با آن‌ها به گفت‌وگو پرداخته ایم.

به گزارش ایلنا، رحیم کریمی‌جم تهیه کننده برنامه «سفر کرده» درباره مضمون این برنامه عنوان کرد: از نکات بارز این اثر حضور آزاده سرافراز مهدی طحانیان آزاده ۱۵ ساله‌ای که حضرت امام (ره) او را فرزند انقلاب نامیده‌اند، است. 

در ادامه ابوالفضل حاجب، کارگردان این مجموعه گفت: برای تولید این برنامه کار سختی در پیش داشتیم. ضمن تحقیقات و آگاهی در خصوص حال و هوای آن روزهای آزادگان می‌بایست به دقت آزادگانی که اطلاعات بیشتری در این خصوص را داشته‌اند را پیدا و با آنان مصاحبه کرد. 

وی افزود: قسمت‌هایی از برنامه به صورت داستانی است که این امر به جذابیت‌های آن افزوده است. 

 برنامه  «سفر کرده» روز جمعه بر روی آنتن شبکه‌های سیما می‌رود. 

از دیگر عوامل این برنامه می‌توان به نویسنده: مهران باقری، طراح صحنه و لباس: سحر جویا، دستیار تهیه: لیلا مرادی، روابط عمومی: سارا کریمی جم و. . اشاره کرد. 

همچنین علی صفری احمدوند، یگانه محمدی، زهرا امینی و زهرا صادقی به عنوان بازیگر در این اثر حضور دارند.

رحلت امام خمینی (ره) برنامه سفر کرده آزاده سرافراز مهدی طحانیان ابوالفضل حاجب رحیم کریمی آزادگان سرافراز یگانه محمدی زهرا امینی زهرا صادقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر