کد خبر: 1084526 A

حامد مهربانی یکی از مجریان برنامه صبحگاهی «در انتهای الوند» در بخش تلویزیون نخستین جشنواره رسانه و آگاهی از مغز برگزیده و تقدیر شد.

به گزارش ایلنا، برگزیدگان در این جشنواره با توجه به شاخص‌های کیفیت علمی، فراگیری و خلاقیت در ارائه شکل و محتوای مطالب و گزارش‌ها در شبکه‌های رادیویی، تلویزیونی، روزنامه و فصای مجازی برگزیده و انتخاب شدند. این جشنواره با هدف ارزیابی، معرفی و تقدیر از فعالیت‌های ترویجی درحوزه علوم شناختی توسط دست اندرکاران فعال در رسانه‌ها خبری و شبکه‌های مجازی در هفته جهانی آگاهی از مغز، با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری‌های شناختی اسفندماه سال گذشته برگزار شد. 

هیات داوران متشکل از متخصصان حوزه علوم شناختی و صاحبنظران علوم رسانه، تلاشگران منتخب در رسانه‌ها را بواسطه اهتمام در امر ترویج علم بویژه آگاه‌سازی عموم مردم از ساختار و عملکردهای مغز در نخستین جشنواره رسانه و آگاهی از مغز انتخاب و معرفی کردند. 

گفتنی است به دلیل محدودیت‌های کرونایی مراسم تقدیر از برگزیدگان به تعویق افتاد و به تازگی در ساختمان ریاست جمهوری با حضور دکتر کمال خرازی دبیر پژوهشکده علوم شناختی این مراسم برگزار شد.

 

کمال خرازی شبکه دو جشنواره رسانه و آگاهی از مغز حامد مهربانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر