کد خبر: 1084430 A

ثبت‌نام ترم تابستان دوره‌های قرآنی دارالقرآن خانه کارگر آغاز شد.

به گزارش ایلنا، مدیر روابط عمومی سازمان دارالقرآن خانه کارگر خبر داد: پیرو مصوبه مرکز آموزش‌های غیر حضوری قرآن کریم، ثبت‌نام ترم تابستان دارالقرآن خانه کارگر آغاز شد.

محمدصادق محسنی‌کبیر افزود: فعالیت‌های دارالقرآن به گونه‌ای طراحی شده که افراد در سنین مختلف می‌توانند به صورت کاملا غیر حضوری و تلفنی و یا از طریق فضای مجازی در دوره‌های مختلف شرکت کنند.

او یادآور شد: دوره‌هایی که در ترم تابستان برگزار می شود شامل دوره‌های تخصصی و عمومی حفظ قرآن کریم، روخوانی و روان‌خوانی، فصیح‌خوانی، تجوید، صوت و لحن، ترجمه و مفاهیم، تفسیر تخصصی قرآن کریم، تربیت معلم حفظ، تربیت معلم روخوانی قرآن، تربیت معلم قرآنی کودم و احکام است.

محسنی‌کبیر خاطرنشان کرد: در این دوره‌ها، برای هر فرد یک استاد پشتیبان در نظر گرفته می‌شود که در طول ترم شبیه یک معلم خصوصی و به صورت منظم هفتگی یعنی هفته‌ای دو مرتبه، از طریق تماس تلفنی به این افراد آموزش می‌دهند.

مدیر روابط عمومی سازمان دارالقرآن خانه کارگر در خصوص بسته‌های کمک آموزشی دارالقرآن گفت: در دوره‌های حفظ تخصصی در کنار آموزش‌های تلفنی استاد، برای آشنایی قرآن‌آموزان با ترجمه و مفاهیم آیات قرآن کریم، بسته کمک آموزشی شامل ۳۰ جلد کتاب واژه‌نامه، یک جلد تثبیت، کتاب راهنمای حفظ، دفتر برنامه‌ریزی و جزوه راهنمای تحصیل در نظر گرفته شده است که در کنار آموزش تلفنی اساتید پشتیبان و برنامه جامع تحصیلی در سراسر کشور بدون مراجعه به کلاس حضوری می توانند حافظ کل قرآن شوند.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.ketabequran.ir یا کانال دارالقرآن در پیام‌رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/amuzeshe_qran مراجعه کنند.

همچنین برای ثبت‌نام می‌توانند تا ۳۱ خرداد عدد ۲ را به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ پیامک کنند یا با شماره ۰۲۱۶۶۹۷۸۰۰۱ تماس بگیرند.

دارالقرآن خانه کارگر دوره‌های قرآنی دارالقرآن خانه کارگر نام‌نویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر