کد خبر: 1084346 A

کتاب راهنمای روان‌شناسی تئوری انتخاب برای افسردگی (خلق‌تان را بالا ببرید) منتشر شد.

به گزارش ایلنا، کتاب راهنمای روان‌شناسی تئوری انتخاب برای افسردگی (خلق‌تان را بالا ببرید) منتشر شد.

انتشارات ارجمند کتاب راهنمای روان‌شناسی تئوری انتخاب برای افسردگی (خلقتان را بالا ببرید) نوشتۀ رابرت ووبولدینگ را با ترجمه ابوذر گل‌ورز روانۀ بازار کتاب کرد.

کتاب حاضر شامل ایده‌های عملی و قابل استفاده برای افرادی است که هیجانات دردناک، افکار ناامیدانه یا انتخاب‌های مسدودشده را تجربه می‌کنند. آیا شما، خانواده‌تان، یا یکی از دوستان‌تان یک حس «پکر بودن» دارید؟ آیا شما هرگز از روش‌های نوشتاری یا شیوه‌های غیرقابل بیان برای توصیف موقعیت کنونی‌تان استفاده کرده‌اید؟

اگر چنین است، با استفاده از تکنیک‌ها و پیشنهادهای این کتاب حمایت و دلگرمی دریافت خواهید کرد. به همین ترتیب، اگر شما گه‌گاه با یک حس ملایم دلسردی یا بدبینی کشمکش دارید یا اگر گاهی اوقات احساس افسردگی دارید می‌توانید با به‌کار بردن حتی یک ایده، خودتان را بالا بکشید.

به‌علاوه، اگر این کتاب یک انتخاب بهتر یا یک گذرگاه مناسب‌تر در ذهن شما راه‌اندازی کند که بتوانید خود را مالک آن بدانید، یک موفقیت محسوب می‌شود. کتاب به معرفی کیس‌های افسردۀ متعدد و متنوع (PTSD، بزهکار) پرداخته و نویسنده پرسش‌هایی را برای خوانندگان مطرح کرده است.

وی به نیازهای پنج گانه بر مبنای تئوری انتخاب اشاره می‌کند و فرمول WDEP برای درمان افسردگی را توضیح می‌دهد (فرمولی که خود نویسنده به تئوری انتخاب افزوده است) و در نهایت به ویژگی‌های یک هدف قابل قبول (SAMIC) و شواهد تجربی و علمی مبنی بر اثربخشی واقعیت درمانی برای افسردگی اشاره می‌کند.

این کتاب در ۹۶ صفحه با قیمت ۲۱ هزار تومان در کتاب‌فوشی‌ها و نیز با ده درصد تخفیف در سایت انتشارات ارجمند به نشانی https://www.arjmandpub.com/ قابل دسترسی است.

انتشارات ارجمند خلق‌تان را بالا ببرید راهنمای روان‌شناسی تئوری انتخاب برای افسردگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر