کد خبر: 1083333 A

شب شعر «آفتاب لاله‌ها» و مسابقه پیامکی «مهر آفتاب» به مناسبت سی و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شوند.

به گزارش ایلنا، شب شعر «آفتاب لاله‌ها» با حضور حمیدرضا شکارسری و علیرضا بهرهی و مسابقه پیامکی «مهر آفتاب» به مناسبت سی و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با مشارکت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود. 

شب شعر «آفتاب لاله‌ها» روز پنج شنبه ۱۳ خردادماه ۱۴۰۰، ساعت ۱۸ در سالن فرهنگسرای گلستان و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی اجرا خواهد شد. 

علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در شب شعر «آفتاب لاله ها» به فرهنگسرای گلستان واقع در نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب پارک فدک مراجعه کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۷۷۸۱۵۱۷۳ تماس بگیرند. 

مسابقه پیامکی «مهر آفتاب» نیز با هدف تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدا ۱۵ خرداد و آشنایی بیشتر جوانان و نوجوانان با بیانات ارزنده امام خمینی (ره) انجام خواهد شد. 

شهروندان جهت دریافت سوالات مسابقه «مهر آفتاب» به نشانی اینترنتی golestan. farhangsara. ir مراجعه و سپس گزینه‌های صحیح را انتخاب و با کنار هم چیدن حروف درست یک کلمه شش حرفی که رمز مسابقه می‌باشد را به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۸۳۷۸ ارسال کنند. 

مهلت شرکت در این مسابقه تا ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ است و در پایان به ۱۴ نفر از برندگان جایزه ۲ میلیون ریالی اهدا خواهد شد. علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۷۷۸۱۵۱۷۳ تماس بگیرند.

فرهنگسرای گلستان شب شعر آفتاب لاله‌ها مسابقه پیامکی مهر آفتاب سی و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر