کد خبر: 1083047 A

نمایش «او زیباست» کاری از گروه تئأتر کوچه به نویسندگی و کارگردانی پوریا گلستانی است که از بیست خرداد در تماشاخانه سپند روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، «دختری در یک بیمارستان روانی بستری شده و به دنبال راهی است تا از آنجا خارج شود که...»؛ این خلاصه نمایش «او زیباست» به نویسندگی و کارگردانی پوریا گلستانی و کاری از گروه تئأتر کوچه است که از بیست خرداد در تماشاخانه سپند روی صحنه می‌رود.

این کارگردان اردیبهشت سال ٩٨ نمایش «قاسم آباد» را در تماشاخانه سپند روی صحنه داشت‌ که با استقبال خوب مخاطب روبرو شد، درباره اثر جدیدش می‌گوید: «او زیباست» چه در فرم و چه در محتوا تجربه‌ای جدید هم برای گروه اجرا کننده و هم برای مخاطبان تئاتر است.

او همچنین با توجه به شرایط پیش آمده نا امید نیست و مطمئن است اگر تئاتر اتفاق بیوفتد مخاطب خود را به سالن های نمایش می آورد.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به گروه بازیگران: غزاله روغنی، فرنوش مرواری، مصطفی سلیمانی، علی روزبه، مریم مقدم، رضا قره‌گوزلو، مهدیه سلیمانی، شبنم شاهسون و طراح صدا و موسیقی: شایان صفوی، طراح صحنه: امیر سرافرازیان، عکاس و مشاور رسانه‌ای: محسن بیده و مجری طرح: مجموعه هنری ریل اشاره کرد.

تئاتر او زیباست از بیست خرداد هر شب میزبان مخاطبان در سالن شماره دو تماشاخانه سپند خواهد بود.

او زیباست پوریا گلستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر