کد خبر: 1082887 A

هفتمین قسمت از مجموعه مستند نمایشی «این خانه را نسیمی خوش‌تر است» با موضوع پیگیری مطالبات محیط‌زیستی از رئیس‌جمهور آینده، امشب ۸ خرداد روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

به گزارش ایلنا، هفتمین قسمت از مجموعه مستند نمایشی «این خانه را نسیمی خوش‌تر است» به تهیه‌کنندگی رضا صراف و کارگردانی زهرا سادات‌دلاور با موضوع پیگیری مطالبات محیط‌زیستی از رئیس‌جمهور آینده، امشب ۸ خرداد روی آنتن شبکه پنج می‌رود. 

این مستند نمایشی با هدف پیگیری مطالبات مردمی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در حوزه‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در ۱۵ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تولید شده است.

بنابر این گزارش، در این مجموعه، روند فیلم گونه دعوت از صاحبنظران و پرداخت فصل‌های نمایشی به‌صورت غیرشعاری در راستای تبیین مطالبات بحق مردمی تصویر می‌شود.

بیژن افشار و در فقدان این عزیز، محمود مقامی، راوی بازیگران، سعید مقدم‌منش، گوینده، حمیدرضا محمدطاهری، طراح نور و مدیر تصویربرداری پروژه، رویا پاشاکی، تدوین‌گر و مهدی روزبهانی، مدیر تولید این مجموعه بوده‌اند.

«این خانه را نسیمی خوش‌تر است» کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیماست که روزهای زوج ساعت ۲۱ به مدت ۳۰ دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.

شبکه پنج این خانه را نسیمی خوش‌تر است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر