کد خبر: 1082872 A

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی البرز از پیگیری‌های لازم به منظور ایجاد فاز صنایع‌ دستی در شهرک صنعتی امید خبر داد.

به‌ گزارش ایلنا، فریدون محمدی (مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی البرز) از پیگیری‌های لازم به منظور ایجاد فاز صنایع‌دستی در شهرک صنعتی امید خبر داد. 

 فریدون محمدی با اعلام این خبر، گفت: بر این اساس نشستی با حضور سرپرست معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره‌کل و معاون فنی و مدیر برنامه‌ریزی شرکت شهرک‌های صنعتی در محل این معاونت برگزار شد.

مدیر کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی البرز بیان کرد: مباحثی در مورد ایجاد شهرک ویژه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان مطرح و مصوب شد و نیز با اجماع طرفین شهرک صنعتی امید البرز به عنوان پایلوت اجرای طرح انتخاب شد.

او در ادامه با تأکید بر لزوم ایجاد شهرک ویژه صنایع‌دستی اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد در مدت زمان کوتاهی تفاهم‌نامه دو جانبه‌ای برای ایجاد فاز صنایع‌دستی در شهرک صنعتی مزبور منعقد شده و پروژه وارد مراحل اجرایی شود. 

محمدی با اشاره به اهمیت و ارزش پروژه مذکور افزود: به موجب این تفاهم‌نامه طرح احداث ۱۰۰ کارگاه صنایع‌دستی با در نظر گرفتن امتیازات اختصاصی و در اقساط بلند مدت در اختیار هنرمندان و فعالان حوزه صنایع‌دستی قرار خواهد گرفت.

اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز شهرک صنعتی امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر