کد خبر: 1082632 A

رخشان بنی‌اعتماد:

رخشان بنی‌اعتماد ضمن اشاره به مشکلات اجتماعی وکرونا اظهار کرد که نمی‌توان درباره آینده سینما بعد از کرونا به قطعیت سخن گفت.

به گزارش ایلنا، رخشان بنی‌اعتماد؛ ظهر امروز، جمعه ۷ خرداد از جشنواره جهانی فیلم فجر بازدید کرد و به تماشای یکی از فیلم‌های این دوره از جشنواره نشست. 

وی درباره حضور خود در سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: برای اولین‌بار است که بعد از دوران کرونا در یک فضایی این‌چنینی قرار می‌گیرم، گرچه این فضا معمولی نیست و ما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فیلم دیدیم اما همین‌اندازه هم، برای اینکه به سمت عادی شدن شرایط برویم، موقعیت خوبی است؛ مگر اینکه شرایط و پروتکل‌ها فراموش شود که در اینجا این اتفاق نیفتاد و بعد از یک سال و نیم به جشنواره‌ای آمدم و به نظرم خیلی خوب بود. 

بنی‌اعتماد با اشاره به پیوستن جشنواره جهانی فیلم فجر به فیاپف گفت: پیوستن این رویداد به فیاپف اتفاق بسیار خوبی بود و به‌هرحال پذیرفته شدن در این نهاد یک قدم مثبت است. باتوجه به اینکه امسال سال تعیین‌کننده‌ای برای این امر بود، به نظرم اتفاق خوبی رخ داد و امیدوارم در ادامه هم کارها به درستی پیش برود. 

این کارگردان اظهار کرد: من خیلی به جشنواره نزدیک نبوده‌ام، چند سال هست که از این رویداد دور هستم ولی همیشه جشنواره یک ویترین و موقعیت برای برقراری ارتباط است که این موضوع، مهم‌ترین مسأله محسوب می‌شود. 

بنی‌اعتماد درباره تأثیرگذاری بحران کرونا بر آینده سینمای ایران تأکید کرد: کرونا مسأله مهمی است، مشکلات اجتماعی دیگر هم مهم هستند، اما نمی‌شود درباره آینده به‌صورت قطعی حرف زد.

محمدمهدی عسگرپور رخشان بنی اعتماد سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر