کد خبر: 1080780 A

موزه هنرهای تجسمی معاصر بانک پاسارگاد همزمان با اخذ مجوز رسمی از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، دوره جدید فعالیت خود را در «مجموعه تاریخی و فرهنگی باغ موزه نگارستان» از اواخر سال ۱۳۹۹ آغازکرده است.

به گزارش ایلنا، موزه هنرهای تجسمی معاصر بانک پاسارگاد دوره جدید فعالیت خود را با اجاره دو سالن مجهز در «مجموعه تاریخی و فرهنگی باغ موزه نگارستان» از تیرماه ۱۳۹۹ آغاز و پس از آماده‌سازی سالنهای نمایش به نحوی که در شأن هنرمندان، هنر دوستان و فرهیختگان جامعه باشد، فعالیت خود را از اواخر سال ۱۳۹۹ آغاز کرد. 

«موزه پاسارگاد» با در اختیار داشتن بیش از ۶۰۰ اثر هنری از هنرمندان معاصر ایران زمین در رشته‌های؛ نقاشی، نقاشی خط، مجسمه، نقش برجسته و عکس، مجموعه منحصر به فردی جهت مرور تاریخ هنرهای تجسمی معاصر و مدرن ایران را به خصوص جهت بازدید و پژوهش دانشجویان رشته هنر و سایر پژوهشگران، علاقه مندان وفرهیختگان کشور، فراهم کرده است. 

ecce2d9c-60da-4bdc-84f1-6f93155cb4d9

موزه هنرهای تجسمی معاصر بانک پاسارگاد به دلیل محدودیت‌های ناشی از کرونا، از تاریخ شنبه ۱/۳/۱۴۰۰ فعالیت دوباره خود راآغار کرده است. علاقه مندان برای بازدید از موزه (بصورت آزاد) می توانند همه روزه به استثنای روزهای دوشنبه وتعطیلات رسمی از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر به میدان بهارستان- خیابان دانشسرا- خیابان شریعتمدار رفیع – باغ موزه نگارستان، موزه هنرهای تجسمی معاصر بانک پاسارگاد مراجعه و یا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۹۰۰۵۵۲ تماس حاصل کنند.

جامعه گردشگری و صنایع دستی موزه نقاشی هنرهای تجسمی موزه بانک پاسارگاد موزه هنرهای تجسمی معاصر بانک پاسارگاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر