کد خبر: 1080097 A

نصب بنرهای شهری و جاده ای حکایت از این دارد که شهرام ناظری روز هفتم خردادماه راس ساعت ۲۱ کنسرت آنلاین برگزار می‌کند. این درحالی است که شهرام ناظری در خارج از ایران به سر می‌برد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شهرام ناظری قرار است طی روزهای آینده کنسرت آنلاین «آوای دوست» را برگزار کند. 

اخبار منتشر شده در اینستگرام و دیگر صفحات مجازی حاکی از این است که شهرام ناظری روز هفتم خردادماه کنسرت آنلاین برگزار می‌کند. این در حالی است که این هنرمند طی یکی، دو سال گذشته در خارج از ایران به سر برده است. 

کانال تلگرامی این خواننده از برگزاری کنسرت اخباری منتشر نکرده، اما نصب بنرهای تبلیغاتی جاده‌ای و شهری اینگونه حکایت دارد که این خواننده موسیقی ایرانی روز هفتم خردادماه ساعت ۲۱:۰۰ کنسرت آنلاین برگزار می‌کند. گفتنی است بر اساس خبرها قرار است این برنامه موسیقایی مجازی از طریق تلویزیون اینترنتی لنز پخش شود. و البته صفحه رسمی این پلتفرم خبر برگزاری کنسرت را منتشر کرده است.

این اجرا با حضور صابر نظرگاهی نوازنده تار، سینا جهان آبادی نوازنده کمانچه، بابک باربد نوازنده عود، جمشید صفرزاده نوازنده سنتور، توحید وحید نوازنده کمانچه آلتو، فرهاد صفری نوازنده تمبک و شهریار نظری نوازنده دف برگزار خواهد شد.

photo_۲۰۲۱-۰۵-۲۳_۱۰-۰۹-۴۲

 

انتهای پیام/
ایران تلویزیون جهان شهرام ناظری موسیقی وزارت ارشاد دفتر موسیقی کنسرت آنلاین بنرهای تبلیغاتی کنسرت آوای دوست تلویزیون لنز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر