کد خبر: 1079751 A

لیلا اوتادی:

لیلا اوتادی بازیگر فیلم سینمایی «لاله» با ابراز خوشحالی از ایفای نقش در این فیلم، گفت: خوشحالم که در فیلمی به زبان انگلیسی بازی کردم و این فیلم محصولی از سینمای ایران است.

لیلا اوتادی بازیگر فیلم سینمایی «لاله» که این روزهای کرونایی روی پرده است، گفت: بازی در فیلمی به زبان انگلیسی برای من جذاب بود، خوشحالم که این اتفاق در سینمای ایران برایم افتاد. تلاش کردیم همه چیز، از جمله لهجه، تلفظ و گویشمان درست باشد. چالش و تجربه بازی در فیلم «لاله» برایم هیجان‌انگیز بود. 

این بازیگر سینما و تلویزیون ادامه داد: در این فیلم در کنار بازیگران حرفه‌ای ایرانی، با بازیگرانی همکاری کردم که تعدادی از آن‌ها از امریکا و ترکیه آمده بودند، تیمی علاقه‌مند در این پروژه حضور داشتند. «لاله» برایم تجربه‌ای جذاب بود. 

اوتادی در پایان گفت: سینمادوستان را به تماشای این فیلم در سالن‌های سینما دعوت می‌کنم، از سینمای ایران و فیلم‌های آن حمایت کنیم و فیلم خوب را در سالن سینما ببینیم. 

فیلم سینمایی «لاله» به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد با بازی سارا امیری، ایرج نوذری، نیکی کریمی، سام قریبیان، میترا حجار، لیلا اوتادی و… با بازگشایی سینماها دوباره روی پرده رفته است. «لاله» محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

لیلا اوتادی نیکی کریمی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی فیلم سینمایی لاله میترا حجار منوچهر نوذری بازیگران ترکیه‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر