کد خبر: 1079140 A

مراحل فنی فیلم «کولبرف» به پایان رسید و این فیلم آماده‌ نمایش و پخش بین‌الملل شد.

به گزارش ایلنا، مراحل فنی فیلم «کولبرف» به نویسندگی و کارگردانی میلاد منصوری و تهیه‌کنندگی سید روح‌الله حسینی لرگانی به پایان رسید و این فیلم آماده‌ نمایش و پخش بین‌الملل شد.

محمدعلی ناظم ‌زاده ساخت موسیقی، فربد جلالی اصلاح نور و رنگ و بیتا اخلاقی جلوه‌های بصری فیلم را به عهده داشته و به تازگی به پایان رسانده‌اند. سید روح‌الله حسینی‌لرگانی«کولبرف» را در سخت‌ترین شرایط اقتصادی و دوران رکود سینما و همه‌گیری کرونا با هدف حمایت از سینمای مستقل تهیه و آماده پخش کرد.

«کولبرف» اولین فیلم بلند میلاد منصوری است که پیش از این سابقه ساخت پنج فیلم کوتاه به نام‌های «میم»، «شکلات»، «اگزیت»، «مستر کلینر» و «سربست» و همچنین دستیاری کارگردان در سریال‌هایی مانند «علی‌البدل» و «پایتخت پنج» را در کارنامه‌ خود دارد. منصوری برای فیلم کوتاه «سربست» عقاب طلایی جشنواره سینماتوگراف آسیا و سه جایزه کارگردانی، فیلمبرداری، طراحی صحنه و گریم را ازجشنواره بین‌المللی فیلم‌های مستقل برزیل دریافت کرده است.

با اتمام مراحل فنی، سولماز اعتماد پخش بین‌الملل فیلم را آغاز کرده است.

بازیگران فیلم عبارتند از: حسین سلیمانی، حسین مهری،دنیز متوسلی، مهتاب ثروتی، چیا بابامیری، علی فراستی، آرتین امجدی، با حضور پیام احمدی‌نیا و با هنرمندی زنده‌یاد علی انصاریان.

ساخت تیزر: علی فراستی

 

میلاد منصوری کولبرف سید روح‌الله حسینی لرگانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر