کد خبر: 1078827 A

روایت کاوه خداشناس از جواب کارگردان «صبح آخرین روز»:

​بازیگر نقش شهید شهریاری گفت: ایفای نقش شهید شهریاری برایم دشوار بود ولی کارگردان و تهیه‌کننده سریال «صبح آخرین روز» گفتند تحت هر شرایطی باید این نقش را بازی کنی.

به گزارش ایلنا، کاوه خداشناس بازیگر نقش شهید شهریاری در سریال «صبح آخرین روز» اظهار کرد: بازی در نقش شهید شهریاری دانشمند بزرگ هسته‌ای کشورمان یکی از افتخارات کارنامه هنری من است.

وی افزود: در ابتدای امر، نقش‌آفرینی در نقش این شخصیت برایم دشوار بود و حتی از تهیه‌کننده و کارگردان اثر خواستم نقش دیگری به من بدهند ولی جواب آنها فقط یک لبخند و یک جمله بود؛ «تحت هر شرایطی باید این نقش را بازی کنی».

BF4A7871 (1)

این هنرمند با بیان اینکه لحظات بسیار خوبی را هنگام نقش‌آفرینی به جای شهید شهریاری تجربه کرده است گفت: انرژی مثبت زیادی از سوی دوستان و به ویژه خانواده این شهید بزرگوار گرفتم و اگر همراهی آنها نبود، شاید کار به این خوبی و باورپذیری تولید نمی‌شد، هر روز این پروژه برایم دلپذیر و مملو از خاطرات شیرین است.

وی ادامه داد: برای ایفای نقش شهید شهریاری دیدارهای متعدد و مفصلی با خانواده شهید و همکاران او در سازمان انرژی اتمی و دانشگاه شهید بهشتی و حتی برخی شاگردانشان داشتم، چون برایم مهم بود که با رفتار و شخصیت او آشنایی بیشتر پیدا و از این مسئله در شخصیت‌پردازی بهتر استفاده کنم به همین دلیل از این کار ساده نگذشتم و به ریزترین مسائل از جمله تکه کلام‌های این شهید حتی در منزل توجه داشتم. 

کاوه خداشناس شهید شهریاری صبح آخرین روز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر