کد خبر: 1078019 A

آیین رونمایی از کتاب «وهابیت در آینه حقیقت» به مناسبت سالروز تخریب قبور مطهر ائمه بقیع (ع)، چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۷ در فرهنگ‌سرای بهمن برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، آیین رونمایی از کتاب «وهابیت در آینه حقیقت» نوشته مجید خسروآبادی به مناسبت سالروز تخریب قبور مطهر ائمه بقیع (ع)، با مشارکت فرهنگ‌سراهای اخلاق و بهمن، چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۷ در محوطه باز فرهنگ‌سرای بهمن برگزار می‌شود. 

در آیین رونمایی کتاب، علاوه بر نویسنده، شخصیت‌ها و جمعی از مسئولان فرهنگی از جمله حجت‌الاسلام میثم امرودی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مهدی افضلی مدیرعامل بنیاد رودکی، حجت‌الاسلام حسین اسکندری مدیر حوزه علمیه دارالسلام و محمود عباس زاده مدیر فرهنگی هنری فضاهای پرورشی آموزش و پرورش شهر تهران حضور دارند. 

کتاب «وهابیت در آینه حقیقت» توسط مجید خسروآبادی نوشته شده است و توسط انتشارات حدیث نینوا، در ۱۳۵ صفحه در قطع وزیری در شمارگان سه هزار نسخه به زیور چاپ آراسته شده است. 

مجید خسروآبادی نویسنده کتاب «وهابیت در آینه حقیقت» در این کتاب با اشاره به اینکه امروزه فرقه ضاله وهابیت با پشتیبانی مالی غربی‌ها و برخی از اعراب درصدد شبهه‌افکنی در بین جوانان و نوجوانان شیعی برآمده‌اند به طوری که اعتقادات اصلی شیعه مانند اصل شفاعت، زیارت، توسل، عزاداری و… را نشانه گرفته اند، سعی داشته با زبانی شیوا و بیانی ساده تک تک این شبهات را پاسخ دهد و تاریخچه پیدایش وهابیت، آموزش وهابیت، داعش و وهابیت، شبهات وهابیت و پاسخ به آن‌ها، مباحث اصلی کتاب را تشکیل داده است. 

فرهنگسرای بهمن در انتهای بزرگراه شهید نواب صفوی، میدان بهمن، خیابان شهید وفایی واقع است.

کتاب آموزش و پرورش حوزه علمیه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی فرهنگسرای بهمن رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر