کد خبر: 1077880 A

«بوی گوشت آدمیزاد» نمایشی به کارگردانی علی مولایی است که در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه رفته است.

به گزارش ایلنا، «بوی گوشت آدمیزاد» عنوان نمایشی است به نویسندگی فرشید گویلیان و کارگردانی علی مولایی که از ۲۶ اردیبهشت اجرایش در مجموعه تئاتر دیوار چهارم آغاز شده و تا ۷ خرداد میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

کارگردان درباره نمایش نوشته است:

«این نمایش با دیدی انتزاعی افرادی را به تصویر می کشد که در مکان و زمانی نامشخص اسیر و گرفتار شدند. برخی از آنها بر این اسارات آگاهی دارند و برخی خیر. قدرت و نیرویی آنها را گرفتار کرده و تلاش می کنند از دست آن نیرو و آن حصار بیرون بیایند.

جذابیت این نمایش بیشتر از این جهت بود که برای همه انسان‌ها در همه جای دنیا ممکن هست اتفاقی مشابه بیفتد. آدم‌ها در هر گوشه‌ای از این دنیا ممکن هست حبس، اسیر و گرفتار شوند که نتوانند از آن خود را خلاص کنند. حتی این اسارات شاید بتواند اسارت ذهنی و درونی آنها باشد.

در کنار دوستانم که همه هنرآموختگان نمایش هستند ، پس از هشت ماه با وجود همه سختی‌ها و با برخوردن به دوبار تعطیلی سالن‌ها به دلیل کرونا ، بالاخره به روی صحنه رفتیم. هیچ پشتوانه ای جز همیاری و کمک همدیگر نداشتیم. اما شکر خدا همه دوستان با چشم‌پوشی از بسیاری برنامه‌هایشان، تا انتها با قدرت کنار کار بوده و انشاءالله تا شب آخر اجرا هم خواهند بود.»

عواملی که این نمایش را همراهی می‌کنند عبارتند از:

طراح، تهیه کننده و کارگردان: علی مولایی، نویسنده: فرشید گویلیان، مجری طرح: گروه هنری دانژه، بازیگران: نگار افراشته، امیرحسین توانا، محمد رجبیان، مریم شیرازی، مریم محبی، محمد مرادی، علی مولایی، ساخت تیزر و عکاس: افرا استودیو، دستیار کارگردان: مهوش زهدی، طراح صحنه و لباس: علی مولایی، مدیر تولید: سیاوش قربانی، مسئول نور: سجاد رحمت، طراح پوستر و بروشور: متین خیبلی، طراح گریم: فاطمه صالحی، مشاور رسانه‌ای: محمد حسین عبداللهی.

تماشاخانه دیوار چهارم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر