کد خبر: 1077607 A

نشست نهم هشتمین جشنواره ملی «نقش تن‌پوش» به صورت آنلاین و با موضوع ضرورت شناخت تکنیک‌های چاپ پارچه در صنعت مد آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، نهمین نشست آموزشی هشتمین جشنواره ملی «نقش تن‌پوش» به صورت آنلاین و با موضوع «ضرورت شناخت تکنیک‌های چاپ پارچه در صنعت مد» برگزار می‌شود. 

دبیرخانه این جشنواره در نظر دارد تا همزمان با مرحله رقابتی جشنواره، نشست‌هایی آموزشی را برای علاقه‌مندان و فعالان حوزه مد و لباس کشور برگزار کند. این نشست‌ها با توجه به ملاحظات مربوط به همه‌گیری ویروس کرونا به شکل آنلاین و از طریق صفحه اینستاگرام جشنواره در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. 

این نشست روز سه‌شنبه (۲۸ اردیبهشت‌ماه) با موضوع «ضرورت شناخت تکنیک‌های چاپ پارچه در صنعت مد» و با حضور سمانه محمدی (طراح لباس و پارچه و مدرس دانشگاه الزهرا) برگزار می‌شود. 

علاقمندان می‌توانند ساعت ۲۱ روز سه‌شنبه (۲۸ اردیبهشت ماه) از طریق لایو اینستاگرامی صفحه دبیرخانه جشنواره نقش تن‌پوش به آدرس http://instagram.com/department_mode این نشست آموزشی را دنبال کنند. 

هشتمین جشنواره «نقش تن‌پوش» به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک و حمایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، معاونت فرهنگی وزات علوم، کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های هنری، ستاد فناوری‌های نرم و هویت ساز و به دبیری امین مختاری در مرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

دانشگاه الزهرا زنان صنعت مد ویروس هشتمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش تکنیک‌های چاپ پارچه در صنعت مد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر