کد خبر: 1077324 A

در نشست با بخش خصوصی گردشگری روسیه مطرح شد؛

لیلا اژدری (مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی) در نشست مشترک با مسئولان بخش خصوصی گردشگری کشور روسیه گفت: طبق گفته مدیران بخش خصوصی روسیه، گردشگران این کشور بسیار مشتاق سفر به مقاصد ناشناخته از جمله ایران هستند و لازم است در این خصوص اطلاع‌رسانی خوبی در بازار روسیه داشته باشیم.

به گزارش ایلنا، لیلا اژدری (مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی) با هدف اعلام نتایج نشست مشترک با مسئولان و مدیران بخش خصوصی صنعت گردشگری روسیه که به میزبانی شرکت هواپیمایی ماهان در محل هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شده بود، گفت: در حال حاضر آماده‌سازی برنامه اجرایی لغو روادید میان ایران و روسیه، ورود به برنامه عملیاتی این موضوع و تاثیر آن بر توسعه روابط گردشگری دو کشور بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه طبق نظر بخش خصوصی و متولیان اصلی حوزه گردشگری روسیه، محورهای شاخص علاقه‌مندی مردم این کشور گرایش به فرهنگ، آداب و رسوم، اکوتوریسم و گردشگری ماجراجویانه است؛ افزود: با توجه به اینکه زمینه پاسخگویی به علاقمندی مذکور به شکل گسترده و بسیار متنوع در ایران امکانپذیر است؛ از این رو کشورمان می‌تواند مقصدی جذاب برای گردشگران روس به شمار آید.

اژدری ادامه داد: طبق ارزیابی متولیان گردشگری روسیه، بازخورد سفر گردشگران روس که به ایران سفر داشته اند؛ بسیار مثبت بوده است و انعکاس آن به ویژه در شبکه‌های اجتماعی سبب اشتیاق و علاقه‌مندی بسیار شده است.

مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری همچنین انگیزه وگرایش روس‌ها را به سوی مقاصد گردشگری جدید خواند؛ از این رو ایران می‌تواند مقصدی ایمن، جذاب و پاسخگوی سلایق مختلف در این حوزه باشد.

لیلا اژدری فتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و ص گردشگری کشور روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر