کد خبر: 1070645 A

نخستین دوره اعطای نشان استاد ابوالحسن‌خان صبا و عیسی‌خان بهادری به هنرآموزان منتخب هنرستان‌های هنرهای زیبا، همزمان با روز معلم یکشنبه ۱۲ ادیبهشت اعطا می‌شود.

به گزارش ایلنا، نخستین دوره اعطای نشان استاد ابوالحسن‌خان صبا و عیسی‌خان بهادری به هنرآموزان منتخب هنرستان‌های هنرهای زیبا، همزمان با روز معلم یکشنبه ۱۲ ادیبهشت اعطا می‌شود. 

نخستین دوره نشان عیسی‌خان بهادری در رشته هنرهای تجسمی به امیرهوشنگ جزی‌زاده؛ هنرمند نگارگر و هنرآموز و نشان استاد ابولحسن خان صبا در رشته موسیقی به استاد تقی ضرابی، هنرمند و هنرآموز اعطا می‌شود. 

با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت موارد بهداشتی، این برنامه با حضور معدود مسوولان معاونت هنری، یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه در هنرستان موسیقی دختران برگزار می‌شود و میزبانی و همراهی هنرمندان و علاقه مندان در این شرایط ممکن نیست. 

نشان استاد «ابوالحسن‌خان صبا» و استاد «عیسی‌خان بهادری» به منظور پاسداشت معلمان هنر و هنرآموزان منتخب هنرستان‌های هنرهای زیبا و موسیقی، از سوی دفتر برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری معاونت امور هنری به نام این دو هنرمند شاخص هنرهای تجسمی و موسیقی که چند دهه در عرصه آموزش هنر خدمت کرده اند، طراحی و برنامه ریزی شده و نخستین دوره این نشان فردا اعطا می‌شود.

شاخص ویروس ابوالحسن صبا برنامه ریزی نخستین دوره اعطای نشان استاد ابوالحسن‌خان صبا و عیسی‌خان بهادری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر