کد خبر: 1069072 A

برنامه «سلام تهران» در اولین برنامه خود میزبان پدر و مادر شهید محمدحسین حدادیان خواهد شد.

به گزارش ایلنا، برنامه «سلام تهران» کاری از شبکه پنج سیما است که فردا چهارشنبه 8اردیبهشت همزمان با میلاد امام حسن‌مجتبی (ع) روی آنتن این شبکه خواهد رفت. پدر مادر شهید محمدحسین حدادیان به عنوان نخستین مهمانان این برنامه در استودیو سلام تهران حضور خواهند یافت. 

همچنین میرسید احمد میرطباطبایی رئیس کمیته ملی موزه‌های ایران در بخش تهران شناسی، مهمان منازل پایتخت‌نشینان است تا زوایای پنهان شهر تهران را به روی مخاطبان بگشاید. 

این برنامه صبحگاهی با پوشش بخش‌های مختلف ورزش، فرهنگ، سیاست، اجتماع و خانواده تلاش می‌کند تا علاوه بر جنبه سرگرمی، دانش و اطلاعات مخاطبان را در این حوزه ارتقا دهد. 

برنامه «سلام تهران» با اجرای قدیسه صالحی، میهمان منازل پایتخت‌نشینان است و از کارشناسانی همچون شروین طاهری و محمد مهدی رحیمی در بخش تهران با رویکرد سیاسی اجتماعی، مهدی واعظی و حافظ کاظم زاده در بخش هوادار (میز ورزش)، امیرجاوید و امیر عباس صباغ در بخش روز (میز فرهنگ و هنر) بهره گرفته است. مباحث حقوقی، سلامت، کارآفرینی و بازار نیز از بخش‌های دیگر این برنامه صبحگاهی است که با دعوت از کارشناسان علاوه بر دانش‌زایی، پاسخگوی سوالات شهروندان نیز خواهد بود. 

یکی از بخش‌های جذاب این برنامه، مرور تیتر رسانه‌های دنیا به صورت روزانه است.

برنامه «سلام تهران» به تهیه‌کنندگی محمدجواد طالبی شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

شبکه تهران شهید محمد حسین حدادیان برنامه سلام تهران میلاد امام حسن مجتبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر