کد خبر: 1067814 A

آلبوم «میزدوتایی» کاری از آنسامبل سیریا، از سوی پلتفرم «بیب تونز»، سایت فروش آلبوم‌های موسیقی به عنوان دومین آلبوم سال انتخاب شد.

به گزارش ایلنا، در آستانه یک‌سالگی آلبوم «میزدوتایی» کاری از آنسامبل سیریا، از سوی «بیب تونز»، سایت فروش آلبوم‌های موسیقی به عنوان دومین آلبوم سال انتخاب شد.

آلبوم «میزدوتایی» اولین اثر مستقل آنسامبل سیریا در حالی به عنوان دومین آلبوم سال موسیقی انتخاب شده است که تا کنون هیچ کنسرتی برای این آلبوم نداشته است ولی توانسته بیشترین مخاطب را به خود اختصاص دهد. 

روند استقبال از این آلبوم موسیقی نشان دهنده افزایش فرهنگ استفاده و حمایت مردم از آثار موسیقی و نیز حمایت از نسخه اصلی است. 

آلبوم میزدوتایی به خوانندگی محمد لاریان و نوازندگی مهدی ناصری، معین پاکباز، بهروز شریفیان، امیرحسین ماهینی و مهدی منفرد به تهیه‌کنندگی ماکان صغیری ابتدای سال ۱۳۹۹ در یک دیجیپک‌نفیس منتشر و در پلتفرهای دیجیتال ایران در صدر فروش قرار گرفت. این آلبوم که اولین اثر آنسامبل سیریا است توانست مدال نقره جایزه موسیقی جهانی۲۰۲۱ «GLOBAL MUSIC AWARD ۲۰۲۱» را دریافت کند. 

‎آلبوم «میزدوتایی» آنسامبل سیریا تلفیقی از موسیقی بوشهر است که در مارکت بین المللی بین آثار منتشر شده ایرانی جایگاه ویژه‌ای بین مخاطبین موسیقی پیدا کرده است.

موسیقی دومین آلبوم کنسرت بیب تونز آلبوم میز دوتایی میزدوتایی گروه سیریا آلبوم موسیقی سال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر