کد خبر: 1066343 A

سومین نشست آموزشی هشتمین جشنواره «نقش تن‌پوش» به صورت آنلاین و با موضوع «روند ۰ تا ۱۰۰ طراحی تا تولید محصول» برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، هشتمین دوره جشنواره ملی «نقش تن‌پوش»، دبیرخانه این جشنواره در نظر دارد، تا همزمان با مرحله رقابتی جشنواره، نشست‌هایی آموزشی را برای علاقه‌مندان و فعالان حوزه مد و لباس کشور برگزار کند. این نشست‌ها با توجه به ملاحظات مربوط به همه‌گیری بیماری کرونا به شکل آنلاین و از طریق صفحه اینستاگرام جشنواره در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. 

این نشست روز چهارشنبه (اول اردیبهشت ماه) با موضوع «۰ تا ۱۰۰ طراحی تا تولید محصول» و با حضور فرامرز فرمانی، استایل‌یست، طراح و مجری لباس برگزار می‌شود. 

علاقمندان می‌توانند ساعت ۲۱ روز چهارشنبه (اول اردیبهشت ماه) از طریق لایو اینستاگرامی صفحه دبیرخانه جشنواره «نقش تن‌پوش» به آدرس http://instagram.com/department_mode این نشست آموزشی را دنبال کنند. 

هشتمین جشنواره «نقش تن‌پوش» به همت جهاد دانشگاهی هنر و با همکاری برندهای پوشاک و حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های هنری، ستاد فناوری‌های نرم و هویت‌ساز و اتحادیه‌ها و صنوف پوشک و به دبیری امین مختاری در تیرماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

فناوری مد جشنواره تن هنر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور نشست آموزشی جهاد دانشگاهی هنر هشتمین جشنواره نقش تن‌پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر