کد خبر: 1065250 A

تصویربرداری سریال «بچه مهندس۴» با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون توقف ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، سعید سعدی تهیه‌کننده سریال درباره ادامه تصویربرداری «بچه مهندس۴» گفت: هم اینک گروه در حال تصویربرداری در فرودگاه مهرآباد هستند و تصویربرداری تا نیمه اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و همزمان کار فنی ما در حال انجام است تا کار را به پخش برسانیم. 

سعدی درباره ادامه همکاری با علی غفاری گفت: مایل به همکاری با علی غفاری در فصل جدید بودیم. ایشان از کارگردان‌های خوب کشور هستند که در بخش فیلمنامه ۶ ماه پیش از شروع تولید با ما همکاری مجدانه و خالصانه‌ای داشتند اما متاسفانه زمان تولید کار با تولید فیلم سینمایی «تک تیرانداز» و کارهای مربوط به مسایل فنی فیلم تداخل داشت به همین جهت نتوانستیم با ایشان همکاری خود را ادامه دهیم. 

وی ادامه داد: البته با تعامل بنده و علی غفاری به احمد کاوری برای ادامه کار رسیدیم که ایشان قبول کردند و انجام کار را در این شرایط سخت پذیرفتند و ادامه کارگردانی را با ایشان در فصل جدید «بچه مهندس» پی گرفتیم، در هر صورت علی غفاری بدون هیچ چشمداشتی در حوزه فیلمنامه و ارایه ایده با ما همکاری داشتند و همیشه همراه و همدل با مجموعه بودند. 

تهیه‌کننده بچه مهندس در خاتمه تاکید کرد: امروز می‌توان گفت ماحصل مجموعه تلاش‌ها و ایده‌های علی غفاری در حوزه نگارش فیلمنامه به همراه کارگردانی هوشمندانه  احمد کاوری باعث استقبال مخاطبان از مجموعه بچه مهندس ۴ شده است.

علی غفاری سعید سعدی احمد کاوری بچه مهندس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر