کد خبر: 1064969 A

مجموعه داستان «میم‌ونون‌های جداشده از من» به‌قلم سمیه کاتبی با محوریت زنان و مسائل آن‌ها در 153 صفحه به‌همت نشر صاد منتشر شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی نشر صاد، مجموعه داستان «میم‌ونون‌های جداشده از من» شامل 18 داستان است که محوریت بیشتر آن‌ها زنان و موضوعات مربوط به آن‌هاست؛ مثل عشق، تنهایی، کار و... . «میم‌ونون‌های جداشده از من» قصه آدم‌هایی‌ست که قصه‌ای ندارند! عناوین خلاقانه هر روایت در کنار توصیفات بدیع و هنرمندانه‌ی نویسنده این کتاب را خواندنی کرده‌ است.

سمیه کاتبی متولد 1361 در نیشابور و فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی است. علایقش در حوزه ادبیات و داستان را با حضور در دوره‌های مختلف داستان‌نویسی دنبال کرد. دوره‌هایی از جمله  ظرایف نویسندگی محمدحسن شهسواری، روش‌های فضاسازی در داستان کوتاه محمدرضا شرفی خبوشان و همچنین دوره‌های داستان‌نویسی جلال آل‌احمد. او در عرصه نشریات نیز دستی بر قلم دارد و چندین اثر داستانی کوتاه در همشهری داستان، روزنامه اعتماد، روزنامه ایران و داستان نامه منتشر کرده است.

نسخه‌ی الکترونیکی مجموعه داستان «میم‌ونون‌های جداشده از من» را می‌توانید در طاقچه بخوانید و نسخه‌ی کاغذی آن نیز قابل سفارش در سایت نشر صاد به‌نشانی Saadpub.ir است.

نشر صاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر