کد خبر: 1064295 A

سریال «رعد و برق» به دلیل سنگینی پس‌تولید، از کنداکتور حذف شد و شبکه پنج سیما ضمن عذرخواهی از مخاطبان و همراهان همیشگی، آنها را به تماشای سریال «شکرانه» هر شب ساعت 19 و سریال «با هم» محصول کشور چین در ساعت 23 دعوت می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، علیرغم برنامه‌ریزی در بیش از یک سال گذشته برای پخش سریال «رعد و برق»، اما به دلیل سنگینی پروژه، حجم زیاد جلوه‌های ویژه و تروکاژهای زیبا (تصویر پیوست)، عوامل سازنده «رعد و برق» موفق نشدند این سریال را به موقع و در زمان تعیین‌شده به آنتن برسانند، لذا این مجموعه تلویزیونی به صورت موقت از کنداکتور ماه رمضانی شبکه پنج سیما حذف شد. 

این تصمیم گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما، در راستای احترام به مخاطبان حرفه‌ای و به دلیل افزایش کیفیت سریال «رعد و برق» و انتظام در پخش تلویزیونی اتخاذ شده است. 

همچنین یادآور می‌شود سریال «شکرانه» به کارگردانی سعید سلطانی، نویسندگی محمدهادی کریمی و تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور است و پوریا پورسرخ، زنده‌یاد حسن جوهرچی، عاطفه رضوی، فرهاد قائمیان، مریم کاویانی، هوشنگ توکلی و… در آن ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان شکرانه آمده است: حامد برای تأسیس یک کارگاه، مجبور به دریافت کمک نقدی از پدرش می‌شود اما پس از مدتی متوجه می‌شود که پول دریافتی متعلق به زن عمویش است که در تاجیکستان به سر می‌برد. حامد که خود را مدیون او می‌داند به تاجیکستان می‌رود اما زن عمویش سال‌ها پیش فوت کرده است و… 

سریال «با هم» محصول ۲۰۲۰ چین با موضوع شیوع بیماری کرونا و برخورد با این بیماری در کشور چین روی آنتن می‌رود. در این سریال اتحاد ملی و مبارزه برای ریشه کن کردن ویروس کووید ۱۹ به تصویر کشیده می‌شود.

رعد و برق بهروز افخمی شبکه پنج سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر