کد خبر: 1063891 A

برنامه تلویزیون طبیب در هفته پایانی فروردین‌ماه با دعوت از پزشکان و متخصصان حوزه درمانی کشور به بررسی بیماری‌های مختلف، نشانه‌ها و راهکار‌های درمان آن می‌پردازد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، برنامه «طبیب» شنبه ۲۸ فروردین‌ماه، میزبان متخصص عفونی است تا آخرین اخبار درباره بیماری کرونا را به اطلاع بینندگان برساند و در بخش دوم برنامه نیز با دعوت از متخصص گوارش و کبد درصدد بررسی مشکلات گوارش و روزه‌داری است. 

در دومین روز هفته، قرار است برنامه طبیب با حضور متخصص طب ایرانی به سوالات بینندگان در این حوزه پاسخ دهد. همچنین با توجه به نام‌گذاری ۲۹ فروردین‌ماه به نام روز ارتش، برنامه طبیب با دعوت از معاون بهداشت ارتش به بررسی خدمات ارتش در ایام کرونایی می‌پردازد. 

برنامه طبیب در سومین روز هفته میزبان متخصص قلب و عروق است تا ابعاد موضوع روزه‌داری برای بیماران قلبی را روشن سازد و در بخش دوم برنامه نیز با حضور متخصص گوش، حلق و بینی، بیماری‌های مربوط به گوش میانی را برای مخاطبان خود بررسی می‌کند. 

برنامه سه‌شنبه طبیب به طب ایرانی و پرسش و پاسخ بینندگان در این حوزه اختصاص دارد و متخصص مغز و اعصاب نیز در بخش دیگر برنامه راهکارهای پیشگیری از سکته مغزی و قوانین روزه‌داری برای بیماران مغز و اعصاب را توضیح می‌دهد. 

روز پایانی این برنامه با حضور متخصص عفونی و آخرین اخبار کرونایی همراه است و متخصص تغذیه نیز در بخش دوم، اصول تغذیه در ماه مبارک رمضان را به اطلاع مخاطبان می‌رساند. 

یادآور می‌شود، برنامه طبیب به تهیه‌کنندگی علی زاهدی و اجرای پیمان طالبی هر روز از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۱۱ صبح به‌صورت زنده از آنتن شبکه سه پخش می‌شود.

شبکه 3 برنامه طبیب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر