کد خبر: 1061927 A

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان شبکه نسیم با برنامه«کتاب باز» و «بی‌‌انتها» در آستانه افطار و سحر با مخاطبان خود همراه خواهد شد.

به گزارش ایلنا، ویژه برنامه «کتاب باز» همچون سال گذشته برای این ماه و ساعات خاص آن تدارک دیده شده است تا بینندگان با تورق کتاب‌های خواندنی، لحظاتی با اهالی این حوزه همنشین و با تجربیات آنان همراه شوند. «کتاب باز» با اجرای سروش صحت در ایام ماه مبارک رمضان هر روز ساعت ۱۸:۳۰ میهمان خانه‌های مخاطبین شبکه نسیم خواهد بود. 

«بی انتها» عنوان ویژه برنامه دیگر شبکه نشاط و سرگرمی برای لحظات دلنشین افطار و سحر است که با فضاسازی خاص و بهره گیری از کلام بزرگان و مناجات به استقبال اوقات شرعی در این ماه پربرکت می‌رود. 

بر این اساس و بنا بر جدول پخش جاری شبکه نسیم سریال خاطره‌انگیز «یادداشت‌های کودکی» هرشب ساعت ۲۰:۳۰ پخش می‌شود و در ادامه «ویتامین خ» شنبه تا چهارشنبه و برنامه «بی سیم» چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۱، «چنددرجه» هرشب ساعت ۲۱:۳۰، «میشه که بشه» شنبه تا سه شنبه و برنامه «نسیم آوا» چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۲:۳۰، «کودک شو» شنبه تا سه شنبه و «خندوانه» چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۳ روی آنتن خواهند رفت.

 

سروش صحت شبکه نسیم کتاب باز بی انتها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر