کد خبر: 1060933 A

مجموعه مستند «مسیر نو» به کارگردانی وحید فرجی با پرداختن به اهمیت تولید انرژی از طبیعت از این هفته شنبه‌ها روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی خانه مستند، مجموعه مستند «مسیر نو» به کارگردانی وحید فرجی با هدف معرفی انرژی‌های تجدیدپذیر و وضعیتی که در ایران و جهان دارد، تولید شده است و نشان می‌دهد ما در این زمینه چه پتانسیل‌هایی به لحاظ جغرافیایی، نیروی انسانی و امکانات داریم. 

این مجموعه در ۶ قسمت تولید شده و در هر قسمت، یکی از انرژی‌های تجدیدپذیر را بررسی می‌کند. ضمن اینکه به بیان مشکلات و موانعی که سر راه صنعت گران و فعالان این حوزه وجود دارد، می‌پردازد. 

مهم‌ترین موضوعی که در این مجموعه به آن اشاره شده، مساله زیست محیطی است. اگر به انرژی‌های تجدیدپذیر توجه کنیم، علاوه بر به دست آوردن انرژی، بخش‌های مختلفی از بحران‌های زیست محیطی را می‌توان حل کرد که در نهایت منجر به پیشرفت و حرکت صنعت می‌شود. 

مجموعه مستند «مسیر نو» به کارگردانی وحید فرجی و تهیه‌کنندگی احمد شفیعی محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج و تولید شده در خانه مستند که هر هفته شنبه‌ها ساعت ۱۸ روی آنتن شبکه مستند سیما می‌رود.

وحید فرجی خانه مستد مستند مسیر نو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر