کد خبر: 1060100 A

قطعه «دریاد» با آهنگسازی فرناز دبیرزاده و تنظیم امین جهانگیری در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، قطعه «دریاد» با آهنگسازی فرناز دبیرزاده و تنظیم امین جهانگیری توسط موسسه فرهنگی هنری شهنواز منتشر شد. 

این اثر در فضای موسیقی ایرانی توسط فرناز دبیرزاده ساخته و در قالب دو نوازی سنتور و سازهای کوبه‌ای توسط امین جهانگیری تنظیم شده است. 

مهرناز دبیرزاده (تنبک)، حمید اکبری (سازهای کوبه‌ای)، فرناز دبیرزاده و امین جهانگیری (سنتور) به‌عنوان نوازنده در این  قطعه «دریاد» هنر نمایی کرده‌اند.

قطعه بی‌کلام «دریاد» حاصل تلاش گروه از آبان ۱۳۹۹ است که نوروز امسال به صورت موزیک ویدیو در دسترس علاقمندان قرار گرفت و با اینکه در موسیقی کلاسیک ایرانی ساخته شده، اما نگاهی آزاد در زمینه تنظیم داشته و رنگ و بوی موسیقی جنوبی را گرفته است. 

طبق گفته عوامل، قطعه «دریاد» می‌خواهد یادآور شود؛  آنقدر مهربان باشیم که جز نیکی در یادها نماد و به نوعی می‌توان این اثر را نمادی از «مهربانی» خواند. 

همچنین پیش از این موزیک ویدیو «دریاد» به تهیه‌کنندگی آرش گلستانی و کارگردانی علیرضا راد در نوروز ۱۴۰۰ منتشر شد که با بازخورد  مخاطبان و  کاربران شبکه‌های اجتماعی را در پی داشت.

گفتنی است، قطعه «دریاد» با آهنگسازی فرناز دبیرزاده و تنظیم امین جهانگیری توسط موسسه فرهنگی -هنراز طریق تمامی پلتفرم‌های موسیقی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است و علاقه‌مندان می‌توانند در ادامه این اثر را با اجازه صاحب اثر دانلود کنند. 

قطعه «دریاد» با آهنگسازی فرناز دبیرزاده و تنظیم امین جهانگیری را بشنوید و دانلود کنید؛

 

 

موسیقی نوروز وزارت ارشاد قطعه آلبوم کنسرت جهانگیری دفتر موسیقی موسیقی ایرانی تک آهنگ نوروز ۱۴۰۰ قطعه در یاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر