کد خبر: 1058588 A

برنامه عصرگاهی رادیو سلامت با عنوان عصری نو به تهیه‌کنندگی سعید یوسفی در قالب آیتم‌های متنوع به مصادیق اورژانسی با زبان ساده می‌پردازد و به شنوندگان آموزش‌های لازم را ارائه می‌کند.

به گزارش ایلنا، سعید یوسفی برنامه عصرگاهی عصری نو را برنامه‌ای در ساختار مجله‌ای و با تعریف نشریه صوتی خواند که از شنبه تا چهارشنبه بصورت یک هفته درمیان توسط دو گروه برنامه ساز بهداشت و تندرستی و خانواده از شبکه رادیویی سلامت روی آنتن می‌رود و گفت: این برنامه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۹ به صورت زنده بوده و در کنداکتور محتوایی برنامه گروه بهداشت و تندرستی این آیتم‌ها طراحی شده است.

وی ادامه داد: یکی ما چهل تا شما، آیتم ورودی برنامه است که به معرفی موضوع برنامه می‌پردازد تا مخاطبان را در طول برنامه با خود همراه سازد، آیتم کد که به موارد و مصادیق اورژانسی مبتلابه جامعه به زبان سلیس و کاربردی می‌پردازد و اینکه چه مواقعی می‌توان از اورژانس ۱۱۵کمک گرفت، آیتم نسخه فناوری با حضور کارشناسان حوزه آی‌تی و هوش مصنوعی در روزهای زوج به صورت کوتاه به کاربرد این علوم در حوزه سلامت می‌پردازد که روزهای دوشنبه یک مهمان حضوری از شرکت‌های دانش بنیان فعال در این بخش‌ها داریم.

این تهیه‌کننده با اشاره به دیگر آیتم‌های برنامه گفت: آیتم زنگ آرامش به معرفی و پخش یک قطعه موسیقی کاملا آرامش‌بخش با هدف تلطیف فضا و تمدد اعصاب برای مخاطبان پخش می‌شود که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه بوده، آیتم زیبا اما سلامت روزهای فرد با حضور یک متخصص کارشناس مجری سلامت با محوریت اینکه زیبایی نباید به هر بهایی به دنبال زیبایی بود. این آیتم با تاکید بر بحث تبلیغات اغراق‌آمیز زیبایی در رسانه‌ها و نیز توجهات ضروری برای حفظ سلامت و زیبایی بدن تولید شده است، آیتم من نوعی (موضوعی)، آیتم پیوست ویژه هر روز به سلامت یکی از گروه‌های سنی (سالمندان، مادران باردار، و نوجوان، مردان، بانوان و...) از زبان متخصصان مربوطه به صورت آیتمی دارای ساختار  مجزا می‌پردازد.

وی تاکید کرد: آیتم خوش خبر باشیم با هدف ایجاد یک کمپین و تشویق مخاطبان که در شرایط موجود جامعه معمولا با خبرهای بد اقتصادی و...مواجهیم و هر شخص هر خبری که باعث خوشحالی و ایجاد حال خوب برای خود و اطرافیانش شده را عنوان کند که در پایان هفته به یکی از خبرهای خوب و جالب توجه هدیه‌ای از شبکه داده خواهد شد. هدف این آیتم ترویج فرهنگ خبر خوب است. برنامه به گویندگی زهرا عزیزی و امین ضیایی و نویسندگی سارا هادی‌پور پخش می‌شود. دیگر عوامل برنامه هماهنگی الهام بوجارنژاد، آیتم ساز سوگند ایرانمنش، کارشناسان: دکتر فرهی و شاه طاهری و نقره کار.

رادیو سلامت عصری نو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر